crosssearch

Villa Valentina je situována jen asi 50 m od pláže, na klidném místě v letovisku Trpanj. Trpanj je turistické letovisko s malým přístavem ležícím na severním pobřeží poloostrova Pelješac, 11 km severovýchodně od Orebiće. Ve městě se nachází mnoho historických památek, jsou zde...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-3-lůžkový apartmán: 3

2-4-lůžkový apartmán: 1

Celkový počet osob: 13

Poloha:

Villa Valentina je situována jen asi 50 m od pláže, na klidném místě v letovisku Trpanj. Trpanj je turistické letovisko s malým přístavem ležícím na severním pobřeží poloostrova Pelješac, 11 km severovýchodně od Orebiće. Ve městě se nachází mnoho historických památek, jsou zde nádherné oblázkové a skalnaté pláže a nedotčená příroda. Oblast je také známá svými nejkvalitnějšími dalmatskými víny. Do ostrovní osady Trpanj vede trajektová linka z jadranského pobřeží a i proto je oblíbeným letoviskem pro všechny návštěvníky této oblasti.

Vybavení:

Standardně zařízené apartmány, venkovní bazén, zahrada, gril, dětské hřiště, parkování. 

Ubytování:

Villa Valentina nabízí ubytování v 2-lůžkových apartmánech typu MONO s možností 1-2 přistýlek (pro děti do 12 let), s vybaveným kuch. koutem, TV/SAT, Wi-Fi internetem, soc. zařízením a terasou s posezením. Všechny apartmány se nacházejí v přízemí. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování:

Vlastní, možnost využití nabídky místních restaurací.

Sport:

Vodní a plážové sporty, cykloturistika, turistika. V Trpanji restaurace s rybími specialitami.

Pláž:

Oblázková: asi 50 m od vily.

Moře:

asi 50 metrů od vily.

Moře:

asi 50

Centrum:

asi 1 000

MONO 2-3:

Obsazenost 2-3 osoby, typ studio, jedna místnost s 2 lůžky a možností přistýlky pro jedno dítě do 12 let (může být rozkládací lůžko), s kuch. koutem, TV/SAT, Wi-Fi internet, sociální zařízení, terasa s posezením.

MONO 2-4:

Obsazenost 2-4 osoby, typ studio, jedna místnost s 2 lůžky a s možností 1-2 přistýlek pro děti do 12 let (rozkládací gauč), s kuch. koutem, TV/SAT, Wi-Fi internet, sociální zařízení, terasa s posezením.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000