crosssearch

Villa Tihomir je situovaná asi 130 m od oblázkové pláže a asi 450 m od historického centra letoviska Orebić, v jihozápadní části poloostrova Pelješac. Čeká na Vás městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

6-lůžkový apartmán: 1

Celkem osob: 6

Poloha:

Villa Tihomir je situovaná asi 130 m od oblázkové pláže a asi 450 m od historického centra letoviska Orebić, v jihozápadní části poloostrova Pelješac.

Čeká na Vás městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění). Najdete zde různá zákoutí s krásnými oblázkovými plážemi, hlavní městská pláž je písečná. Nad městem se tyčí nejvyšší hora poloostrova - Sv. Ilja, z které je nádherný výhled na dlouhé pobřeží. Za návštěvu stojí i ostrov Korčula, který je snadno dostupný trajektem přímo z Orebiće.

Vybavení:

Standardně zařízený apartmán, umístěný ve zvýšeném přízemí, s prostornou terasou a posezením, možnost parkování. Nejbližší restaurace je od villy vzdálena asi 300 m, kavárna asi 400 m a obchod s potravinami asi 100 m.

Ubytování:

Nabízíme Vám ubytování v 6-lůžkovém apartmánu typu TRILO. Apartmán disponuje vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením, myčkou, klimatizací, TV/SAT a velkou terasou s výhledem na moře. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování:

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky okolních restaurací.

Sport:

V letovisku jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, škola windsurfingu, škola potápění, folklorní představení, dalmatské večery, možnost řady výletů (františkánský klášter, muzea). Diskoklub (hotel Belllevue), taneční terasa, restaurace a konoby.

Tipy:

Dubrovnik: jedna z nejvýznamnějších památek v jihovýchodní Evropě. Dubrovník je od roku 1979 zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Mostar: je město v Bosně a Hercegovině, v kantonu Hercegovina - Neretva v muslimsko-chorvatské části země. Za navštívení stojí Karađozbegova mešita - jedná se o jednu z nejrozsáhlejších staveb svého druhu v zemi. Postavena byla mezi lety 1557 a 1558. Korčula: jedno z nejlépe zachovalých středověkých měst Středomoří a tradiční turistické a kulturní centrum nacházející se na stejnojmenném ostrově. Z Dubrovníka je snadno dostupná trajektem.

Pláž:

Oblázková: ve vzdálenosti asi 130 m od villy. Pozvolný přístup do moře.

Moře:

asi 130 m od villy.

Moře:

asi 130

Centrum:

asi 450

TRILO 6:

Obsazenost 6 osob, 55 m2, dvě 2-lůžkové ložnice, kuchyně s jídelním koutem a rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, myčka, TV/SAT, klimatizace, soc. zařízení, terasa s posezením a výhledem na moře (20 m2).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000