crosssearch

Villa Suzana se nachází na velmi pěkném a klidném místě. Je situovaná asi 130 m od oblázkové pláže a asi 300 m od historického centra letoviska Orebić, v jihozápadní části poloostrova Pelješac. Čeká na Vás historické městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

4-5-lůžkový apartmán: 1

Celkem osob: 5

Poloha:

Villa Suzana se nachází na velmi pěkném a klidném místě. Je situovaná asi 130 m od oblázkové pláže a asi 300 m od historického centra letoviska Orebić, v jihozápadní části poloostrova Pelješac.

Čeká na Vás historické městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění). Najdete zde různá zákoutí s krásnými oblázkovými plážemi, hlavní městská pláž je písečná. Nad městem se tyčí nejvyšší hora poloostrova - Sv. Ilja, z které je nádherný výhled na dlouhé pobřeží. Za návštěvu stojí i ostrov Korčula, který je snadno dostupný trajektem přímo z Orebiće.

Vybavení:

Standardně zařízený apartmán, umístěný v 1. patře, s balkonem a posezením. Místo na parkování se nachází asi 50 m od villy. Nejbližší restaurace je od domu vzdálena asi 300 m, kavárna asi 170 m a obchod s potravinami asi 200 m.

Ubytování:

Nabízíme Vám ubytování v 4 až 5-lůžkovém apartmánu typu TRILO. Apartmán disponuje vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením, klimatizací, TV/SAT, Wi-Fi internetem a balkonem s výhledem na moře. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování:

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky okolních restaurací.

Sport:

V letovisku jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, škola windsurfingu, škola potápění, folklorní představení, dalmatské večery, možnost řady výletů (františkánský klášter, muzea). Diskoklub (hotel Bellevue), taneční terasa, restaurace a konoby.

Tipy:

Dubrovnik: jedna z nejvýznamnějších památek v jihovýchodní Evropě. Dubrovník je od roku 1979 zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Mostar: je město v Bosně a Hercegovině, v kantonu Hercegovina - Neretva v muslimsko-chorvatské části země. Za navštívení stojí Karađozbegova mešita - jedná se o jednu z nejrozsáhlejších staveb svého druhu v zemi. Postavena byla mezi lety 1557 a 1558. Korčula: jedno z nejlépe zachovalých středověkých měst Středomoří a tradiční turistické a kulturní centrum nacházející se na stejnojmenném ostrově. Z Dubrovníka je snadno dostupná trajektem.

Pláž:

Oblázková: ve vzdálenosti asi 130 m od villy. Pozvolný přístup do moře.

Moře:

asi 130 m od villy.

Moře:

asi 130

Centrum:

asi 300

TRILO 4+1:

Obsazenost 4-5 osob, dvě 2-lůžkové ložnice, kuchyňský kout, jídelna s obývací částí a rozkládacím gaučem pro 1 osobu (jako přistýlka za poplatek), 2 koupelny, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi internet, balkon s posezením a výhledem na moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000