crosssearch

Villa Maris je situovaná asi 800 m od historického centra letoviska Orebić, v jihozápadní části poloostrova Pelješac. Jen asi ve vzdálenosti 70 m od villy se nachází písečná pláž Trstenica. Čeká na Vás městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-lůžkový apartmán: 1

4-lůžkový apartmán: 2

Celkem osob: 10

Poloha:

Villa Maris je situovaná asi 800 m od historického centra letoviska Orebić, v jihozápadní části poloostrova Pelješac. Jen asi ve vzdálenosti 70 m od villy se nachází písečná pláž Trstenica.

Čeká na Vás městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění). Najdete zde různá zákoutí s krásnými oblázkovými plážemi, hlavní městská pláž je písečná. Nad městem se tyčí nejvyšší hora poloostrova - Sv. Ilja, z které je nádherný výhled na dlouhé pobřeží. Za návštěvu stojí i ostrov Korčula, který je snadno dostupný trajektem přímo z Orebiće.

Vybavení:

Velmi komfortně a luxusně zařízené apartmány s moderním vybavením, umístěné ve zvýšeném přízemí, s možností parkování u domu. Už po asi 150 m od villy naleznete kavárny, po 250 m obchody s potravinami a po 300 m první restaurace.

Ubytování:

Nabízíme Vám ubytování v 2-lůžkových apartmánech typu MONO a 4-lůžkových apartmánech typu BILO. Apartmány disponují vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením, klimatizací, TV/SAT, Wi-FI internetem, balkonem nebo terasou. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování:

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky okolních restaurací.

Sport:

V letovisku jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, škola windsurfingu, škola potápění, folklorní představení, dalmatské večery, možnost řady výletů (františkánský klášter, muzea). Diskoklub (hotel Belllevue), taneční terasa, restaurace a konoby.

Tipy:

Dubrovnik: jedna z nejvýznamnějších památek v jihovýchodní Evropě. Dubrovník je od roku 1979 zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Mostar: je město v Bosně a Hercegovině, v kantonu Hercegovina - Neretva v muslimsko-chorvatské části země. Za navštívení stojí Karađozbegova mešita - jedná se o jednu z nejrozsáhlejších staveb svého druhu v zemi. Postavena byla mezi lety 1557 a 1558. Korčula: jedno z nejlépe zachovalých středověkých měst Středomoří a tradiční turistické a kulturní centrum nacházející se na stejnojmenném ostrově. Z Dubrovníka je snadno dostupná trajektem.

Pláž:

Písečná: ve vzdálenosti asi 70 m od villy. Pozvolný přístup do moře.

Moře:

asi 70 m od villy.

Moře:

asi 70

Centrum:

asi 800

Speciální popis:

20% sleva při koupi zájezdu do 15.2.2016

MONO 2:

Obsazenost 2 osoby, 24 m2, typ studio, jedna místnost s francouzským lůžkem a kuch. koutem (včetně myčky, toustovače a rychlovarné konvice), jídelní stůl, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi internet, soc. zařízení, balkon s částečným výhledem na moře.

BILO 4:

Obsazenost 4 osoby, 33 m2, dvoulůžková ložnice a samostatná jídelní místnost s kuch. koutem (včetně myčky, toustovače a rychlovarné konvice) a rozkládacím gaučem, jídelní stůl, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi internet, soc. zařízení, balkon/terasa.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000