crosssearch

Villa Juro je situovaná pouhých 180 m od moře a oblázkové pláže. Nachází se asi 300 m od historického centra letoviska Orebić, v jihozápadní části poloostrova Pelješac. Čeká na Vás městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné podmínky na vodní sporty...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

8-lůžkový apartmán: 1

Celkem osob: 8

Poloha:

Villa Juro je situovaná pouhých 180 m od moře a oblázkové pláže. Nachází se asi 300 m od historického centra letoviska Orebić, v jihozápadní části poloostrova Pelješac.

Čeká na Vás městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění). Najdete zde různá zákoutí s krásnými oblázkovými plážemi, hlavní městská pláž je písečná. Nad městem se tyčí nejvyšší hora poloostrova - Sv. Ilja, z které je nádherný výhled na dlouhé pobřeží. Za návštěvu stojí i ostrov Korčula, který je snadno dostupný trajektem přímo z Orebiće.

Vybavení:

Standardně zařízený apartmán, umístěný v prvním patře, s velkým balkonem a posezením. K domu patří zahrada s grilem, možnost parkování. Asi 60 m od villy naleznete kavárnu a obchod s potravinami, po 200 m se nachází první restaurace.

Ubytování:

Nabízíme Vám ubytování v 8-lůžkovém apartmánu typu PENTA. Apartmán disponuje vybaveným kuchyňským koutem, 3 koupelnami, pračkou, klimatizací, TV/SAT, Wi-Fi internetem a 2 balkony. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování:

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky okolních restaurací.

Sport:

V letovisku jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, škola windsurfingu, škola potápění, folklorní představení, dalmatské večery, možnost řady výletů (františkánský klášter, muzea). Diskoklub (hotel Bellevue), taneční terasa, restaurace a konoby.

Tipy:

Dubrovnik: jedna z nejvýznamnějších památek v jihovýchodní Evropě. Dubrovník je od roku 1979 zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Mostar: je město v Bosně a Hercegovině, v kantonu Hercegovina - Neretva v muslimsko-chorvatské části země. Za navštívení stojí Karađozbegova mešita - jedná se o jednu z nejrozsáhlejších staveb svého druhu v zemi. Postavena byla mezi lety 1557 a 1558. Korčula: jedno z nejlépe zachovalých středověkých měst Středomoří a tradiční turistické a kulturní centrum nacházející se na stejnojmenném ostrově. Z Dubrovníka je snadno dostupná trajektem.

Pláž:

Oblázková: ve vzdálenosti asi 180 m od villy. Pozvolný přístup do moře.

Moře:

asi 180 m od villy.

Moře:

asi 180

Centrum:

asi 300

PENTA 8:

Obsazenost 8 osob, 120 m2, apartmán se nachází v 1. patře, má čtyři 2-lůžkové ložnice, 1 koupelnu s vanou/WC, 2 koupelny se sprchou/WC, pračku, kuchyň s jídelním koutem, TV/SAT, klimatizaci, Wi-Fi internet, velký balkon s posezením (36 m2), další balkon (24 m2).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000