crosssearch

Villa Damjan je vzdálena asi 700 m od centra letoviska Orebič, v jihovýchodní části poloostrova Pelješac. Nachází se pouze asi 200 m od písečné pláže. Toto malebné městečko uprostřed olivových hájů, cypřišů a staletých borovic je známé překrásnými prosluněnými plážemi. Nad...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Damjan je vzdálena asi 700 m od centra letoviska Orebič, v jihovýchodní části poloostrova Pelješac. Nachází se pouze asi 200 m od písečné pláže. Toto malebné městečko uprostřed olivových hájů, cypřišů a staletých borovic je známé překrásnými prosluněnými plážemi. Nad městem se tyčí nejvyšší hora poloostrova - Sv. Ilja, z které je nádherný výhled na dlouhé pobřeží.

Vybavení

Standardně zařízený apartmán, zahrada, gril, parkování. Asi 200 m od domu je restaurace.

Ubytování

Villa Damajn nabízí ubytování v 6-lůžkovém apartmánu typu TRILO s vybaveným kuch. koutem, TV/SAT, klimatizací, soc. zařízením a terasou. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

TRILO 5-6:
Obsazenost 5-6 osob, 2 ložnice a obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuch. koutem, TV/SAT, klimatizace, sociální zařízení, terasa.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport

V letovisku jsou k dispocizi tenisové kurty, stolní tenis, škola windsurfingu, škola potápění, folklorní představení, dalmatské večery, možnost řady výletů (františkánský klášter, muzea).

Tipy

Dubrovník: Patří mezi nejcennější památky v jihovýchodní Evropě. Dubrovník byl již v r. 1979 zařazen do celosvětového seznamu kulturního dědictví organizace UNESCO. Mostar: je město v Bosně a Hercegovině, v kantonu Hercegovina - Neretva v Muslimsko-chorvatské části země. Za navštívení stojí Karađozbegova mešita - jedná se o jednu z nejrozsáhlejších staveb svého druhu v zemi. Postavena byla mezi lety 1557 a 1558. Korčula: jedno z nejlépe zachovalých středověkých měst Středomoří a tradiční turistické a kulturní centrum nacházející se na stejnojmenném ostrově. Z Orebiće je snadno dostupná trajektem.

Pláž

Písečná: asi 200 m od vily se nachází oblíbená pláž Trstenica. 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000