crosssearch

Apartmánová dům Vierka leží v centru letoviska v klidné ulici a poskytuje svým hostům příjemné místo pro dovolenou. Ve vile je 5 kompletně vybavených apartmánů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloostrov Pelješac - Orebić

Apartmánová dům Vierka leží v centru letoviska v klidné ulici a poskytuje svým hostům příjemné místo pro dovolenou.

Ve vile je 5 kompletně vybavených apartmánů.

Žlutý apartmán A4 pro 2-4 osoby ( 45 m2 včetně terasy ) - apartmán je v 1. patře s terasou směrem na moře, má jednu dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, koupelnu s WC.

Žlutý apartmán A3 pro 2-3 osoby ( 45 m2 včetně terasy ) - apartmán je v přízemí, má jednu dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem pro jednu osobu, koupelnu s WC, terasu. V apartmánu je možná jedna přistýlka za poplatek.

Růžový apartmán A4 pro 2-4 osoby ( 55 m2 včetně terasy ) - apartmán je v 1. patře s terasou směrem na moře, má jednu dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, koupelnu s WC. V apartmánu je možná jedna přistýlka za poplatek.

Oranžový apartmán A4 pro 2-4 osoby ( 55 m2 včetně terasy ) - apartmán je v přízemí, má jednu dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, koupelnu s WC, terasu. V apartmánu je možná jedna přistýlka za poplatek.

Modrý apartmán B6 pro 4-6 osob ( 75 m2 včetně terasy ) - apartmán je v 1. patře s terasou směrem na moře, má dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, dvě koupelny s WC. V apartmánu je možná jedna přistýlka za příplatek.

V každém apartmánu je vybavená kuchyň: lednička s mrazákem, elektrický nebo plynový sporák, rychlovarná konvice, nádobí na vaření a stolování.

Ložnice jsou orientované na severní stranu a poskytují příjemný chládek. Obývací pokoje s kuchyní jsou orientované na jižní stranu na moře a mají přímý vstup na terasu.

V apartmánech jsou ručníky a povlečení.

U apartmánu je venkovní krb s posezením a místo na parkování aut.

Stravování: vlastní nebo možnost dokoupení polopenze na místě, ale objednat již při rezervaci.

Snídaně: čaj, mléko, jogurty, pečivo, máslo, salám, sýr, paštika, míchaná vajíčka, džem, med, zelenina...

Večeře: polévka, hlavní chod, chléb, salát, jeden nápoj.

Cena polopenze: 15 Eur / den / osoba, 10 Eur / den / dítě 4 - 12 let, 5 Eur / den / dítě do 4 let.

V apartmánu může být jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko za 5 Eur / noc. Dítě bez lůžka může být pouze při plném obsazení apartmánu.Platba na místě.

Malý pes nebo kočka je možná za poplatek 5 Eur / den. Platba na místě.

Pláž: štěrkovo oblázková pláže je vzdálená cca 250 m, kamenitá pláž cca 300 , a známá písčitá pláž Trstenica cca 400 m.

Nástup na ubytování je možný kterýkoliv den.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000