crosssearch

Tip pro rodinnou dovolenou pro méně náročné klienty. Jednoduché ubytování za výhodných cenových podmínek vám bohatě vynahradí koupání v průzračně čistém moři i výhled na ostrov a město Korčula, se kterým je v sezóně denně přímé lodní spojení. Vynikající podmínky pro...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tip pro rodinnou dovolenou pro méně náročné klienty. Jednoduché ubytování za výhodných cenových podmínek vám bohatě vynahradí koupání v průzračně čistém moři i výhled na ostrov a město Korčula, se kterým je v sezóně denně přímé lodní spojení. Vynikající podmínky pro windsurfing a potápění.

Pláž: cca 50–200m od oblázkové pláže

Typ stravy: polopenze

Poloha: starší hotelový komplex se nachází v klidném přírodním prostředí přímo u pláže, s romantickým výhledem na protější ostrov Korčula, v letovisku Perna, vzdáleném od centra Orebiče cca 4km. Kolem hotelu je rozlehlý prostor zastíněný zelení, na který navazuje oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře.

Vybavení: trezor, vstupní hala s recepcí, společenská místnost s TV, směnárna, restaurace, aperitiv bar, café bar, obchod se suvenýry, minimarket, možnost parkování.

Ubytování: jednoduše vybavené 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, s koupelnou s WC, některé orientované směrem k moři, přistýlka je možná pouze v pokojích směrem k moři. Bungalovy pro 4 os. – dvě 2lůžk. ložnice, obytná místnost s vybaveným kuchyňským koutem, koupelna s WC, možnost přistýlky, balkon/terasa.

Pro děti: v hotelovém areálu je menší hřiště a hřiště na plážový volejbal.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000