crosssearch

Kemp Perna se nachází na Orebičské riviéře, ve vesničce Perna. Tvoří otevřený komplex s hotelem a bungalovy Komodor. Leží přímo na břehu moře a je vhodný pro klientelu, která upřednostňuje blízkost pláže a menší středisko. Přímo v kempu najdete obchod, bar s možností hudby a 3...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kemp Perna se nachází na Orebičské riviéře, ve vesničce Perna. Tvoří otevřený komplex s hotelem a bungalovy Komodor. Leží přímo na břehu moře a je vhodný pro klientelu, která upřednostňuje blízkost pláže a menší středisko. Přímo v kempu najdete obchod, bar s možností hudby a 3 restaurace. Je možné také objednat polopenzi v hotelu Komodor, kde jsou také směnárenské služby. V kempu je plocha použitelná pro cvičení aerobiku, dráha pro petanque a především je to ráj pro surfaře. Perna je světově vyhlášené místo pro windsurfing, protože příznivé proudy v Pelješackém kanálu, oddělujícím Pelješac od ostrova Korčula, vytvářejí ideální podmíny pro surfování. Pláž je přírodní, oblázková, vzdálená cca 20 metrů. Na pláži jsou sprchy.

Popis stanů

kompletně vybavené velkoprostorové stany typu Albena (cca 23 m2) s dřevěnou podlážkou mají 2 oddělené ložnice pro 2 osoby, molitanové matrace, polštářky a deky, uzavíratelnou předsíň a otevřenou předsíňku - střechu chránící před sluníčkem. Dále je stan vybaven základním nádobím na vaření a stolování včetně příborů, kempinkovým sedacím nábytkem (stůl a židle), má elektrické osvětlení a zásuvku 220 V, lednici s obsahem 120 litrů a menším mrazákem, elektrický vařič, lavor, kbelík, hard na podlahu, kanystr na vodu, smeták. Každý účastník musí mít sebou vlastní ložní prádlo, ručníky a utěrky. Všechny stany jsou chráněny před sluncem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000