crosssearch

Kemp Perna - Mobil Home

Chorvatsko, Jižní Dalmácie - Orebić

Kemp Perna se nachází na Orebičské riviéře, ve vesničce Perna. Tvoří otevřený komplex s hotelem a bungalovy Komodor.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kemp Perna se nachází na Orebičské riviéře, ve vesničce Perna. Tvoří otevřený komplex s hotelem a bungalovy Komodor. Leží přímo na břehu moře a je vhodný pro klientelu, která upřednostňuje blízkost pláže a menší středisko. Přímo v kempu najdete obchod, bar s možností hudby a 3 restaurace. Je možné také objednat servírovanou polopenzi v hotelu Komodor, kde jsou také směnárenské služby. V kempu je plocha použitelná pro cvičení aerobiku, dráha pro petanque a především je to ráj pro surfaře. Perna je světově vyhlášené místo pro windsurfing, protože příznivé proudy v Pelješackém kanálu, oddělujícím Pelješac od ostrova Korčula, vytvářejí ideální podmíny pro surfování.

Ubytování

Mobil home 4+1 jsou umístěny v kempu Perna, mají plochu 24m2, jsou vhodné pro 4 dosp. osoby a maximálně 1 dítě do 10 let věku. Mobil home je kompletně vybaven včetně nádobí a příborů. Každý mobil home má 1 parkovací místo v ceně.

Vybavení

klimatizace, 2x dvoulůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou (1 přistýlka pro dítě do 10 let), WC, sprcha, stůl, židle.

Stravování

vlastní, možnost přikoupení servírované polopenze v hotelu Komodor za 250,- Kč na osobu a den.

Pláž

přírodní, oblázková, vzdálená cca 20-150 metrů. Na pláži jsou sprchy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000