crosssearch

Kemp Perna - bungalov

Chorvatsko, Jižní Dalmácie - Orebić

Kemp Perna leží přímo u pláže v blízkosti komplexu Komodor.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Kemp Perna leží přímo u pláže v blízkosti komplexu Komodor. Od hotelu Komodor funguje lodní spojení s ostrovem Korčula, organizují se lodní i autobusové výlety (sousední ostrovy, Dubrovnik - bližší info na místě). Letovisko Perna navazuje na Orebić a nabízí pohodovou dovolenou v klidném prostředí s výhledem na protilehlou Korčulu. V okolí jsou velmi dobré podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění). Místo je známé svými krásnými oblázkovými plážemi a velkým počtem slunečných dnů. Do centra Orebiće je to pouze asi 2,5 km. Polostrov Pelješac je známý vynikajícími rybími specialitami a místním vínem (např. Dingač, Postup,...).

Vybavení

Nedaleko kempu je obchod a plážová restaurace, kde v sezoně hraje živá hudba. Na pláži je surfařské centrum a surfařská škola. Je zde možnost úschovy či pronajmutí surfů. V centru se nachází obchod s vybavením pro surfování a jiné vodní sporty, které jsou pro toto místo tak příznačné.
Ke každému mobilehomu náleží jedno parkovací místo.

Ubytování

Kemp Perna nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 4-6-lůžkových mobilehomech s vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Bližší popis mobilehomu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

M.HOME 4-6:
Obsazenost 4-6 osob, 6-lůžkový mobilehome s kuchyňským koutem a soc. zařízením. Doporučujeme pro 2 dosp. os. a 2 děti, na 5. a 6. lůžko doporučujeme umístit menší děti.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení polopenze (probíhá v hotelu Komodor).

Sport

Vodní sporty (windsurfing, jachting, potápění), volejbal, basketbal, turistika, vinné stezky, v sezoně živá hudba na pláži. V Orebići restaurace.

Tipy

Dubrovník: patří mezi nejcennější památky v jihovýchodní Evropě. Dubrovník byl již v r. 1979 zařazen do celosvětového seznamu kulturního dědictví organizace UNESCO. Mostar: je město v Bosně a Hercegovině, v kantonu Hercegovina - Neretva v muslimsko-chorvatské části země. Za navštívení stojí Karađozbegova mešita - jedná se o jednu z nejrozsáhlejších staveb svého druhu v zemi. Postavena byla mezi lety 1557 a 1558. Korčula: jedno z nejlépe zachovalých středověkých měst Středomoří a tradiční turistické a kulturní centrum nacházející se na stejnojmenném ostrově. Z Orebiće je snadno dostupná trajektem.

Pláž

Oblázková: asi 50 m od kempu, s pozvolným vstupem do vody.

Další

Možnost pobytu s domácím mazlíčkem (na vyžádání, za poplatek).

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000