crosssearch

Villa Julia je menší rodinný hotel umístěný v západní části Orebiče na poloostrově Pelješac. Nachází se pouze asi 60 m od pláže. Čeká na Vás historické městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Villa Julia je menší rodinný hotel umístěný v západní části Orebiče na poloostrově Pelješac. Nachází se pouze asi 60 m od pláže.

Čeká na Vás historické městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění). Najdete zde různá zákoutí s krásnými oblázkovými plážemi, hlavní městská pláž je písečná. Nad městem se tyčí nejvyšší hora poloostrova - Sv. Ilja, z které je nádherný výhled na dlouhé pobřeží. Za návštěvu stojí i ostrov Korčula, který je snadno dostupný trajektem přímo z Orebiće.

Vybavení:

Recepce, společenská (TV) místnost, parkování, posezení v zahradě, připojení k internetu.

Ubytování:

Tento rodinný hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s balkonem, některé mají i výhled na moře. Bližší popis pokojů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování:

Polopenze v hotelové restauraci.

Sport:

V letovisku jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, škola windsurfingu, škola potápění, folklorní představení, dalmatské večery, možnost řady výletů (františkánský klášter, muzea). Diskoklub (hotel Bellevue), taneční terasa, restaurace a konoby.

Pláž:

Oblázková: asi 60 m od hotelu.

Moře:

asi 60 m od hotelu.

Moře:

asi 60

Centrum:

asi 1 000

P 1/2 B:

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj se soc. zařízením, balkonem s výhledem do parku, TV/SAT a klimatizací.

P 1/2 BM:

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj se soc. zařízením, balkonem s výhledem na moře, TV/SAT a klimatizací.

P 1/2+1 B:

Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj se soc. zařízením s možností jedné přistýlky, s balkonem s výhledem do parku, TV/SAT a klimatizací.

P 1/2+1 BM:

Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj se soc. zařízením s možností jedné přistýlky, s balkonem s výhledem na moře, TV/SAT a klimatizací.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000