crosssearch

Zrekonstruovaný hotel se nachází v pěkném prostředí a je obklopen zelení. Městečko Orebič je vzdáleno cca 700 m. Pravidelné lodní spojení s Korčulou.

Konečná cena za osobu od: 13 142 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Zrekonstruovaný hotel se nachází v pěkném prostředí a je obklopen zelení. Městečko Orebič je vzdáleno cca 700 m. Pravidelné lodní spojení s Korčulou.

Naše mínění

Velice hezký hotel v klidném prostředí. Díky oblázkovým plážím s pozvolným vstupem do moře je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Zajímavým tipem na výlety je ostrov Korčula, vzdálený 30 minut lodí.

Vybavení

Hotel má hlavní budovu a dependanci (spojení po schodech). V hlavní budově je hala s recepcí, dále aperitiv bar, restaurace, společenská místnost s televizí. K venkovnímu vybavení patří bazén, dětské brouzdaliště, terasa na slunění, zahradní restaurace.

Pláž

Pláž je vzdálena pouhých 30 m (dependance cca 100 m), je oblázková a zčásti skalnatá.

Ubytování

Hotelové pokoje (D) jsou renovované, mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci (individuální), TV/sat., telefon a ledničku. Za příplatek je možno knihovat pokoje směrem k moři, které mají balkon. Pokoje v depandanci (DO) nemají klimatizaci a ledničku, mají balkon směrem k moři. Jednolůžkové pokoje mají vybavení stejné jako DO, bez výhledu na moře.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní nabídka

Tenisové kurty, bocca, volejbal, půjčovna potřeb pro vodní sporty (vše za poplatek).

Zábava

Živá hudba a tanec na terase, diskotéky v Orebiči.

Pro děti

Dětský bazén, dětský koutek.

Platební karty

VISA,EC/MC, AMEX, DINERS

WWW: www.orebic-htp.hr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000