crosssearch

Hotel Bellevue i jeho 4 depandance leží v malebném prostředí v bezprostřední blízkosti krásné oblázkové pláže a je obklopen bohatou středomořskou vegetací. Celkovou scenérii doplňuje františkánský klášter, který se tyčí vysoko nad zátokou, stejně jako protilehlé středověké...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Bellevue i jeho 4 depandance leží v malebném prostředí v bezprostřední blízkosti krásné oblázkové pláže a je obklopen bohatou středomořskou vegetací. Celkovou scenérii doplňuje františkánský klášter, který se tyčí vysoko nad zátokou, stejně jako protilehlé středověké město Korčula ležící na stejnojmenném ostrově. Romantická pobřežní promenáda vede od hotelu do centra městečka Orebič. Je zde pravidelné lodní spojení s městem Korčula. Hotel leží přímo u pláže obklopené borovicemi a je vzdálen asi 500 m od centra Orebiče. Vedlejší budova (nazývaná depandance) se nachází asi 100 m od hotelu. Hosté apartmánů využívají všechny společenské místnosti jako hosté hotelu Bellevue - recepci, klimatizovanou restauraci, venkovní bazén se sladkou vodou pro dospělé a děti, TV sál, velkou taneční terasu. Parkoviště u hotelu.

Ubytování: Studio - 1 místnost se 2-3 lůžky; apartmán typu 2+2 - dvoulůžková ložnice, denní místnost se 2 lůžky; apartmán typu 2+2+1 - 2 ložnice, denní místnost s 1 lůžkem. Vždy vybavený kuchyňský kout, sprcha, WC, SAT/TV, telefon, balkon, klimatizace.

Stravování: Vlastní. Možnost dokoupení snídaní, obědů, večeří v hotelu Bellevue.

Pláž: Oblázková, nachází se přímo pod hotelem, cca 30 m, od depandance vzdálená do 100 m. Vstup do vody je pozvolný a koupání je vhodné i pro menší děti, křišťálově čistá voda.

Sportovní vyžití - hřiště na míčové hry, tenisové kurty s večerním osvětlením, dětské hřiště, půjčovna lehátek a slunečníků, surfů, člunů a kol.

Přednosti: Stravování formou švédských stolů, možnost dokoupení all inclusive, krásné pláže, na pokoji lednička, venkovní bazén.

Doprava: Odjezd autobusů vždy v pátek, návrat v neděli.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000