crosssearch

Luxusní Grand hotel Orebić má ideální pozici v blízkosti piniového lesíka a přímo u pláže, v západní části Orebiće, do centra se dostanete asi 10 minutovou procházkou po příjemné promenádě podél moře. Hotel je ideálním místem na oddech a relaxaci a svým klientům nabízí...

Konečná cena za osobu od: 13 765 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Luxusní Grand hotel Orebić má ideální pozici v blízkosti piniového lesíka a přímo u pláže, v západní části Orebiće, do centra se dostanete asi 10 minutovou procházkou po příjemné promenádě podél moře. Hotel je ideálním místem na oddech a relaxaci a svým klientům nabízí pohodlné ubytování a skvělý servis. Byl kompletně renovován v roce 2007. Čeká na Vás historické městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění). Najdete zde různá zákoutí s krásnými oblázkovými plážemi, hlavní městská pláž je písečná. Nad městem se tyčí nejvyšší hora poloostrova - Sv. Ilja, ze které je nádherný výhled na dlouhé pobřeží. Za návštěvu stojí i ostrov Korčula, který je snadno dostupný trajektem přímo z Orebiće.

Vybavení:

Restaurace s teplým a studeným bufetem s venkovní terasou, a la carte restaurace a bar "Lungomare" (otevřeno v letních měsících), aperitiv bar, all inclusive bar, snack bar "Val", bar u bazénu, venkovní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, připojení k Wi-Fi internetu, masážní salon, směnárna, novinový servis, parkování, animační programy pro děti a dospělé, večerní animace, stolní tenis, tenisové centrum v blízkosti hotelu (za poplatek), vodní sporty (za poplatek), plážový volejbal, bowling, basketbal a malé fotbalové hřiště, dětské hřiště.

Ubytování:

Grand hotel Orebić nabízí ubytování v luxusních jedno a dvoulůžkových pokojích, některé s možností 1-2 přistýlek. Pokoje jsou vybavené TV/SAT, klimatizací, trezorem, telefonem, fénem, internetovým připojením, sociálním zařízením a minibarem. Některé pokoje jsou s balkonem nebo s orientací na mořskou stranu. Bližší popis jednotlivých typů pokojů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek. Hotel nezapomíná ani na životní prostředí - pokoje jsou vybavené okny s dvojitými skly, automatickým vypínačem světla či úspornými svítidly.

Sport:

Venkovní bazén, tenisové centrum (za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, fotbal, vodní sporty (za poplatek), animační programy. V Orebići jsou vhodné podmínky pro potápění i windsurfing. Pro děti: animační programy, dětský bazén, dětské hřiště.

Pláž:

Oblázková: asi 10 m od hotelu, vhodná i pro děti. Možnost plážového servisu (za poplatek), na pláži je restaurace. Hlavní městská pláž je písečná.

Moře: asi 10 m od hotelu.

Moře: asi 10

Centrum: asi 300

P 1/2:

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, klimatizace, internetové připojení, trezor, telefon, fén, minibar.

P 1/2 B:

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj s balkonem, s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, klimatizace, internetové připojení, trezor, telefon, fén, minibar.

P 1/2 M:

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, klimatizace, internetové připojení, trezor, telefon, fén, minibar. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.

P 1/2+1:

Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, klimatizace, internetové připojení, trezor, telefon, fén, minibar.

P 1/2+1 M:

Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, klimatizace, internetové připojení, trezor, telefon, fén, minibar. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000