crosssearch

Pavilon hotel "ASTAREA 2" patří k hotelu "Astarea 1", od kterého je vzdálen 50 metrů. Budova leží na svahu a je obklopena bujnou středozemní zelení. Do centra letoviska Mlini je to 8 minut chůze promenádou lemovanou udržovanou zelení.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pavilon hotel "ASTAREA 2" patří k hotelu "Astarea 1", od kterého je vzdálen 50 metrů. Budova leží na svahu a je obklopena bujnou středozemní zelení. Do centra letoviska Mlini je to 8 minut chůze promenádou lemovanou udržovanou zelení. Od Dubrovníku je hotel vzdálen 10 km, spojení je možné místním autobusem nebo lodí přímo pod hotelem.

Pláž

oblázková, pozvolně se svažující je vzdálená 50 metrů, v moři jsou kamínky a písek. Na pláži je snack bar s grilem. Lehátka a slunečníky za poplatek. Její vzdálenější část je používána jako nudistická. Vybavení: klienti využívají veškerá zařízení hotelu "Astarea 1" - klimatizované společenské prostory, hala s recepcí a restaurace, piano bar s terasou, TV sál, prodejna suvenýrů, zlatnictví, směnárna, kadeřnictví, fitness, sauna, vnitřní bahzén s mořskou vodou, kuželna, parkoviště, půjčovna automobilů.

Ubytování

příjemně a moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s koupelnou (sprcha a WC), telefonem, TV, většina s balkónem směrem na mořskou stranu (možnost max. 1 přistýlky), klimatizace za příplatek.

Stravování

polopenze v restauraci hotelu "Astarea 1" - snídaně formou bufetu, večeře výběr z několika menu.

Sport a zábava

v hotelu "Astarea 1" - vnitřní bazén, fitness, sauna, masáže, biliár, video hry, stolní tenis, půjčovna rekvizit na moře, v hotelu hudba k tanci. Další možnosti kulturních a zábavních akcí v Dubrovníku.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000