crosssearch

Jediný hotel na ostrově leží přímo u moře v městečku Pasadur, které je cca 3 km vzdáleno od přístavu Ubli (trajekt a katamaran do Splitu).

Konečná cena za osobu od: 8 150 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Jediný hotel na ostrově leží přímo u moře v městečku Pasadur, které je cca 3 km vzdáleno od přístavu Ubli (trajekt a katamaran do Splitu).

Vybavení hotelu:

Stylově vybavený hotel má restauraci, recepci s WI-FI, parkoviště a směnárnu. Před hotelem je kotviště - vázací místa pro jachty a plachetnice.

Sport a zábava:

Posilovna, půjčovna kol, sauna, půjčovna kajaků, potápění, vířivka (za poplatek), pěší turistika. Možnost návštěvy historického městečka Lastovo a nejvyšší hory Hum nebo okružní jízda okolo ostrova hotelovou lodí (za poplatek).

Pláž:

Pláže jsou na ostrově kamenité, proložené betonovými platy.

Stravování:

Snídaně bufet, večeře výběr ze 3 menu.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Pasadur - ostrov Lastovo

Pokoje:

Atypické, stylově vybavené a útulné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, některé s balkonem (cenově odlišeno). Mají vlastní příslušenství s fénem, miniledničku, trezor a klimatizaci.

Tipy pro správnou volbu:

- romantická i sportovní dovolená lůně nedotčené přírody - kvalitní služby v hotelu

Upozornění:

Jednolůžkové pokoje na vyžádání.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000