crosssearch

Jedná se o první městský hotel postavený již v roce 1912, tedy v počátcích turistiky na ostrově Korčula. Nachází se na pobřeží v západní části starého města, vedle Kanavelićově věže z 15. století, blízko přístavu. Při procházce po nábřeží slyšíte zvuk moře na jedné straně a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Jedná se o první městský hotel postavený již v roce 1912, tedy v počátcích turistiky na ostrově Korčula. Nachází se na pobřeží v západní části starého města, vedle Kanavelićově věže z 15. století, blízko přístavu. Při procházce po nábřeží slyšíte zvuk moře na jedné straně a váš pohled spočine na středověkých domech na straně druhé. Hotel prošel v roce 2015 rekonstrukcí.

Hotel má prostornou terasu s kapacitou 120 osob. Nabízí jedinečný výhled na moře, přístav a Pelješac. Hotel disponuje 20 pokoji a 4 apartmány, má klasickou restauraci a a la carte restauraci, lobby bar, kavárnu, prostornou terasu. WiFi v celém hotelu.

Stravování: snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří za 500,- Kč na osobu a den.

Ubytování: 20 pokojů, dvoulůžkové standard s výhledem či bez výhledu na moře (většina má pohled na moře, není možnost výběru), s možností 1 přistýlky, SAT TV, telefon, WiFi, sprcha, WC, klimatizace, mini bar. Pokoje Superior mají balkon a pohled na moře, možnost 1 přistýlky. Možnost také jednolůžkového pokoje - příplatek 50-75% dle termínu.

Pláž: oblázková cca 100 m od hotelu, moře přímo u hotelu, městská pláž je 800 m od hotelu

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000