crosssearch

Apartmány Bon Repos se nachází asi 2 km od města Korčula.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Apartmány Bon Repos se nachází asi 2 km od města Korčula. Díky výhodné poloze přímo u pláže a uprostřed pínií se komplex stal vyhledávaným místem pro letní dovolenou. V komplexu je 24 apartmánových budov, každá se čtyřmi apartmánmi. Do Korčuly, neojblíbenějšího města stejnojmenného ostrova, se dostanete příjemnou procházkou podél pobřeží anebo lodním taxi, který vyplouvá z mola u komplexu. Ostrov Korčula patří k největším, nejatraktivnějším a nejhustěji osídleným chorvatským ostrovům. Od pevniny, tedy poloostrova Pelješac, je vzdálen pouhých 1 270 metrů. Mírné středomořské klima a velký počet hodin slunečního svitu umožňuje dovolenou ve větší části roku. Osvěžující letní vítr mistrál zpříjemňuje letní horka a je jako stvořený pro plachtění a surfování. Korčula je ostrovem bujné vegetace a ekologický ráj. Pokrývají ji stovky různých středomořských rostlin a husté borovicové a dubové lesy, po nichž byla nazvána "Černou Korčulou". Jedna z největších předností Korčuly jako rekreačního místa je čistota a průzračnost moře, která dosahuje až 21 metrů.

Vybavení

Venkovní bazén se sladkou vodou, 2 tenisové kurty, 2 restaurace, taverna, aperitiv bar, plážový bar, obchod, hřiště na plážový volejbal, škola potápění, parkování.

Ubytování

Apartmány Bon Repos nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 4 až 6-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO s vybaveným kuchyňským koutem, TV, telefonem, soc. zařízením a balkonem nebo terasou. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

BILO 4:
Obsazenost 4 osoby, dvoulůžková ložnice, obývací místnost s 2 lůžky (gauč) a s kuch. koutem, TV, telefon, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

BILO 5:
Obsazenost 5 osob, ložnice s 3 lůžky, obývací místnost s 2 lůžky (gauč) a s kuch. koutem, TV, telefon, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

TRILO 6:
Obsazenost 6 osob, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s 2 lůžky (být gauč) a s kuch. koutem, TV, soc. zařízení (2x WC), balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Venkovní bazén se sladkou vodou, 2 tenisové kurty, plážový volejbal, škola potápění. Ve městě Korčula kulturní vyžití.

Tipy

Dubrovník: patří mezi nejcennější památky v jihovýchodní Evropě. Dubrovník byl již v r. 1979 zařazen do celosvětového seznamu kulturního dědictví organizace UNESCO. Korčula: jedno z nejlépe zachovalých středověkých měst Středomoří a tradiční turistické a kulturní centrum nacházející se na stejnojmenném ostrově. Mljet: pokládaný za jeden z nejkrásnějších a nejzelenějších ostrovů Chorvatska, krom bohaté fauny a flóry stojí za shlédnutí i několik jeskyní, část ostrova je národním parkem.

Pláž

Oblázková: asi 50 m od apartmánů, místy kamenitá. Na pláži je bar. Je zde také písečná pláž.

Moře

asi 50 m od apartmánů.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000