crosssearch

Velmi populární hotel přímo u moře, s vlastní pláží.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

nad mořem, s koupacími plošinami. Malý oblázkový záliv cca 200 m. Do města Vela Luka vede cesta lesem (cca 2,5 km). Korčula cca1 h cesty autem.

Vybavení

třípatrový hotel se 128 pokoji, 2 výtahy, konferenční sál. Hala s recepcí a trezory (za poplatek), bar, nekuřácká restaurace s terasou. Kadeřník. Bazén s terasou, lehátky a slunečníky. Krytý bazén. Na pláži lehátka a slunečníky za poplatek. Plážový bar (v provozu 15.6.-15.9., nápoje i jídla v baru za poplatek).

Ubytování

sprcha, WC, telefon, sat. TV a klimatizace. Dvoulůžkové pokoje (A2A). Jednolůžkové (A1C) a dvoulůžkové pokoje (A2C): navíc balkón a výhled na moře. A1C: dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou. Rodinné pokoje (A2D): pro 2 dospělé a 2 děti, 2 ložnice s otevřeným průchodem, balkón. Bez výhledu na moře. Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

plná penze. Formou bufetu.

Sport/aktivity

sladkovodní bazén (cca 150 m2). Krytý bazén (otevřen v mimosezóně, cca 120 m2). Stolní tenis, volejbal, 2 tenisové kurty s měkkým povrchem. Za poplatek: sauna, masáže, posilovna, biliár, kajaky a šlapadla. Ve městě se nachází potápěčské středisko (Hotel Posejdon - cca 4 km).

Zábava

3x týdně živá hudba, animační programy.

Děti

dětský bazének, o prázdninách dětská animace. Dětská postýlka: cca 5 €/noc. Platba na místě, rezervace v CK.

Služby v ceně

pivo, víno a nealkoholické nápoje během pokrmů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000