crosssearch

Veřejná oblázková pláž cca 200 m. Poloha v klidné poloze, v okolí olivovníky a pinie. Oblázková pláž cca 200 m. Obchody a restaurace v bezprostřední blízkosti. Zastávka autobusu přímo před hotelem. Centrum cca 6 km.

Konečná cena za osobu od: 10 440 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

veřejná oblázková pláž cca 200 m

Poloha

v klidné poloze, v okolí olivovníky a pinie. Oblázková pláž cca 200 m. Obchody a restaurace v bezprostřední blízkosti. Zastávka autobusu přímo před hotelem. Centrum cca 6 km.

Pláž

veřejná oblázková pláž cca 200 m, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

Hotel disponuje 208 pokoji, vstupní halou s recepcí, trezorem k pronájmu, restauraci, bary, internetetový koutek (za poplatek), společenská místnost, kiosek. Hezký bazén se separátním dětským bazénkem. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, s vanou nebo sprchou, WC, telefonem, fenem, sat. TV, minibar, trezor, klimatizace, topení. Pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, navíc balkon nebo terasa. Pokoje (A1A/A1B): dvoulůžkové pokoje obsazené jednou osobou. Stejné vybavení jako A2A, A1B: s balkonem nebo terasou.

Stravování

snídaně nebo polopenze.

Internet

WiFi zdarma, internetový koutek za poplatek.

Sport/aktivity

aerobic, basketbal, volejbal - vše ve Valamar Club Dubrovnik. Hudební produkce během večerů, v hlavní sezoně. Za poplatek: minigolf, tenis, vodní lyže, jízda na banánu a ostatní vodní sporty od místních provozovatelů.

Wellness

za poplatek: masáže a procedury ve Valamar Lacroma Dubrovnik a Valamar Dubrovnik President.

Děti

dětská postýlka cca 5€/den, rezervace v CK. Miniklub ve Valamar Club Dubrovnik.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 42 termínů

Celkem 42 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000