crosssearch

Hotel Pinija je situován v borových lesích podél oblázkově skalnaté pláže na přírodním poloostrově a částečně písečné pláže, vhodné pro děti. V bezprostřední blízkosti se nachází malebné městečko Petrčane a historické městečko Nin.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel Pinija je situován v borových lesích podél oblázkově skalnaté pláže na přírodním poloostrově a částečně písečné pláže, vhodné pro děti. V bezprostřední blízkosti se nachází malebné městečko Petrčane a historické městečko Nin. Petrčane je osada a přístav se nachází v Zadarském kanálu asi 15 km severozápadně od Zadaru. V Petrčane jsou krásné pláže obklopené borovým lesem.

Vybavení

V hotelu se nachází klimatizovaná restaurace, pizzerie, dalmatská konoba, salónek na semináře, aperitiv bar, internetové připojení WI-FI za poplatek, kosmetický salon, směnárna, TV místnost, směnárna, vnitřní a venkovní bazén, fitness centrum, wellness centrum, parkování.

Ubytování

Hotel Pinija nabízí vkusně a moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s klimatizací a s možností přistýlky, se sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem a balkonem. Některé pokoje jsou orientovány na mořskou stranu. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Sport

Hotel nabízí vnitřní a venkovní bazén se sladkou vodou (vnitřní bazén je uzavřen od 17.6. do 6.9. a venkovní bazén je v provozu od 17.6. do 20.9.), dětský bazén, wellness centrum - sauna, masáže a solárium, fitness, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, animace (od 14.6. do 6.9.), dětský koutek.

Tipy

Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Zadar: ,,malý chorvatský Řím" - i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Pláž

Oblázková a betonové plochy: asi 50 m od hotelu.

Moře

do 50 m od hotelu.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000