crosssearch

Dubrovník je město s jedinečnou politickou a kulturní historií, světově proslulé monumentálním dědictvím a krásou (zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO). Je jedním z nejatraktivnějších a nejznámějších měst Středozemí. Dubrovník je atraktivní kdykoliv během roku, protože...

Konečná cena za osobu od: 11 423 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-lůžkový apartmán: 1

4-lůžkový apartmán: 2

Celkem osob: 10

Poloha:

Dubrovník je město s jedinečnou politickou a kulturní historií, světově proslulé monumentálním dědictvím a krásou (zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO). Je jedním z nejatraktivnějších a nejznámějších měst Středozemí. Dubrovník je atraktivní kdykoliv během roku, protože je to město ve městě, krásné krajiny a záviděníhodné ekologické normy - zaměřené na cestovní ruch.

Apartmány se nacházejí ve ville situované v jihozápadní části Dubrovníku. Jsou pěkně a útulně zařízeny za účelem komfortu a pohodlí hostů. Do historického centra Dubrovníku se dostanete po asi 10 minutové jízdě městskou hromadnou dopravou (autobusem).

Vybavení:

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, soc. zařízení a balkon. V okruhu 400 m najdete vše potřebné - restaurace, hospůdky, kavárny, obchod s potravinami, tržiště, vinárnu, zastávku městské hromadné dopravy, taxi i photovost (lékařskou ordinaci).

Ubytování:

Apartmány Dubrovník nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Jsou zde 2-lůžkové apartmány typu MONO, 4-lůžkové apartmány typu BILO a TRILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní. Možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport:

V letovisku je k dispozici sportovní hala, městský bazén, fotbalové hřiště, tenisové kurty, potápěčské kluby a jachtařský přístav. Hřiště na plážový volejbal, házenou, košíkovou, dále stezky pro jogging, školy potápění, tělocvičny, posilovny, půjčovny sportovních potřeb (kola, vybavení na windsurfing, kajaky, čluny, vodní atrakce). V blízkosti apartmánů je možné využít některou hotelovou terasu s živou hudbou k tanci a poslechu, nebo navštívit četné hospůdky, kavárny, restaurace, bary a kluby.

Tipy:

Mostar: je město v Bosně a Hercegovině, v kantonu Hercegovina - Neretva v muslimsko-chorvatské části země. Za navštívení stojí Karađozbegova mešita - jedná se o jednu z nejrozsáhlejších staveb svého druhu v zemi. Postavena byla mezi lety 1557 a 1558. Korčula: jedno z nejlépe zachovalých středověkých měst Středomoří a tradiční turistické a kulturní centrum nacházející se na stejnojmenném ostrově. Z Dubrovníka je snadno dostupná trajektem. Mljet: pokládaný za jeden z nejkrásnějších a nejzelenějších ostrovů Chorvatska, krom bohaté fauny a flóry stojí za shlédnutí i několik jeskyní, část ostrova je národním parkem. Trajektové spojení s Dubrovníkem.

Pláž:

Oblázková a kamenitá: asi 300 m od apartmánů. Písečná: vzdálená asi 15 minut pěší chůze, nebo několik minut autobusem.

Moře:

asi 300 m od apartmánů.

Moře:

asi 300

Centrum:

asi 2 500

MONO 2:

Obsazenost 2 osoby, 24 m2, 1 dvoulůžkový pokoj s kuch. koutem, soc. zařízení, balkon.

BILO 4:

Obsazenost 4 osoby, 47,50 m2, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost s rozkládacím gaučem, jídelnou a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon.

TRILO 4:

Obsazenost 4 osoby, 39,50 m2, 2 dvoulůžkové pokoje, kuchyňka s jídelním koutem, soc. zařízení, balkon.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000