crosssearch

FKK apartmány Koversada

Chorvatsko, Istrie - Vrsar

Komplex Koversada patří k nejznámějším naturistickým (nudistickým) střediskám v Evropě, rozkládá se přímo u pláže v blízkosti Limského zálivu u Vrsaru.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Komplex Koversada patří k nejznámějším naturistickým (nudistickým) střediskám v Evropě, rozkládá se přímo u pláže v blízkosti Limského zálivu u Vrsaru. Tato oáza zeleně Vám připraví příjemnou dovolenou v dobře vybaveném středisku. Výhodná poloha vybízí k výletům do Vrsare, Poreče ale i Rovinje.

Vybavení

Bufetová restaurace, restaurace Batana (s nabídkou mořských plodů) a Garbin, Grill Meduna, bar, taneční terasa, masážní salon, kadeřník, 4 tenisové kurty, stolní tenis, basketbal, fotbal, 2 hřiště na plážový volejbal, nordic walking, půjčovna kol, surfů, šlapadel, kanoe, možnost zapůjčení šachů či bocce, v středisku několik dětských hřišť, internetový koutek, parkoviště (nehlídané). Do Vrsaru jezdí turistický vláček. Mini klub pro děti 4-11 let - dopolední, odpolední i večerní program (mini disco, kabaret, mini miss a mister, talentová šou), animační programy pro dospělé - sportovní programy, večerní programy s živou hudbou, škola chorvatštiny, atd.

Ubytování

Komplex Koversada nabízí příjemné ubytování ve 3 a 4-lůžkových apartmánech s vybaveným kuch. koutem, TV/SAT, klimatizací, Wi-Fi internetem, telefonem, trezorem, fénem, soc. zařízením a balkonem nebo terasou.

BILO 3:
Obsazenost 3 osoby, cca 27 m2, dvoulůžková ložnice a obývací místnost s rozkládacím lůžkem pro 1 osobu a kuch. koutem, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi internet, trezor, fén, telefon, sociální zařízení, balkon nebo terasa.

BILO 4:
Obsazenost 4 osoby, cca 32-35m2, dvoulůžková ložnice a obývací místnost s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby a kuch. koutem, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi internet, trezor, fén, telefon, sociální zařízení, balkon nebo terasa.

VILKA 2-4:
Obsazenost 4 osoby, samostatně stojící domek, cca 35m2, dvoulůžková ložnice a obývací místnost s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby a kuch. koutem, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi internet, trezor, fén, telefon, sociální zařízení, balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení snídaní, večeří nebo polopenze.

Sport

Taneční terasa, masážní salon, kadeřník, 4 tenisové kurty, stolní tenis, basketbal, fotbal, 2 hřiště na plážový volejbal, nordic walking, půjčovna kol, surfů, šlapadel, kanoe, možnost zapůjčení šachů či bocce, v středisku několik dětských hřišť, mini klub pro děti 4-11 let - dopolední, odpolední i večerní program (mini disco, kabaret, mini miss a mister, talentová šou), animační programy pro dospělé - sportovní programy, večerní programy s živou hudbou, škola chorvatštiny, atd. Do Vrsaru jezdí turistický vláček.

Tipy

Pula: největší město Istrie s antickými památkami, jejichž dominantou je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Brijunské ostrovy: národní park, který je tvořen 2 velkými a 13 malými ostrůvky. Nachází se zde jedno z nejstarších golfových hřišť.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: asi 100 m od apartmánů, možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek), nachází se zde také dětská pláž a jedna písečná pláž.

Moře

asi 100 m od apartmánů.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000