crosssearch

Komplex renovovaných klimatizovaných apartmánů a pavilonů se rozkládá ve svahu nad mořem uprostřed zeleně, asi 1 km od centra městečka.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Komplex renovovaných klimatizovaných apartmánů a pavilonů se rozkládá ve svahu nad mořem uprostřed zeleně, asi 1 km od centra městečka.

Vybavení areálu:

Bezprostředně u moře je restaurace s taneční terasou, aperitiv bar, pizzerie, snack-bar. Poblíž se nachází banka, minimarket a diskoklub. Krásný bazén se sladkou vodou. Centrální parkoviště.

Sport a zábava:

Nedaleké sportovní centrum nabízí vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis a minigolf. Animační programy.

Pláž:

Typické istrijské skalnaté a kamenité pláže jsou ve vzdálenosti asi 200 metrů (dostupné po schodech, částečně jezdících).

Stravování:

Klienti z apartmánů mají možnost dokoupení bufetové polopenze v centrální restauraci střediska.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Vrsar

Vybavení apartmánů:

Renovované klimatizované apartmány jsou vybaveny novým nábytkem, satelitní TV, lednicí, základním nádobím pro vaření, mají kávovar, mikrovlnnou troubu, napojení na internet, terasu nebo balkon obrácený na mořskou stranu, vlastní příslušenství. Třílůžkový apartmán se skládá z ložnice se dvěma lůžky a obývacího pokoje s dalším lůžkem a kuchyňským koutem. Čtyřlůžkový apartmán je prostornější, má ložnici se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem (pokoj není oddělený od ložnice dveřmi).

Tipy pro správnou volbu:

- renovované středisko - pěkný bazén - blízkost centra

GPS:

45.14615,13.598253

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000