crosssearch

Villa Punta

Chorvatsko, Istrie - Umag

Villa Punta je situována pouze asi 50 m od pláže a asi 1 500 m od centra malebného letoviska Umag, nabízejícího bohaté kulturně-společenské vyžití. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Punta je situována pouze asi 50 m od pláže a asi 1 500 m od centra malebného letoviska Umag, nabízejícího bohaté kulturně-společenské vyžití. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje neopakovatelné koupání.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány, možnost parkování. V přízemí se nachází denní bar s Wi-Fi připojením na internet (pro hosty vily Punta ZDARMA), možnost zapůjčení společenských her (karty, kostky, šachy, Člověče nezlob se,...) a velká LCD TV/SAT. V plánu je také umístění velkoplošního plátna pro přenosy sportovních utkání. Asi 100 m od domu je restaurace a obchod. Možnost pronájmu kol v nedalekém sportovním centru (asi 100 m).

Ubytování

Villa Punta nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 4-lůžkových apartmánech typu MONO a BILO s vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací, TV/SAT, kávovarem, soc. zařízením a balkonem nebo terasou s venkovním nábytkem. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Kapacita

4-lůžkový apartmán: 4
Celkem osob: 16

Stravování

Vlastní. Na místě možnost dokoupení snídaní v denním baru v přízemí budovy (dle nabídky - teplé croissanty, toasty, panini, káva, džusy, atd).

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů, tenisový klub. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba.

Pláž

Oblázková: asi 50 m od vily, místy písečná, s betonovými plochami na opalování.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000