crosssearch

Obě vilky jsou situovány v klidné oblasti Umag-Punta, ve vilové čtvrti v blízkosti moře i centra městečka.

Konečná cena za osobu od: 3 125 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Obě vilky jsou situovány v klidné oblasti Umag-Punta, ve vilové čtvrti v blízkosti moře i centra městečka.

Vybavení apartmánů:

Klimatizované apartmány mají kompletně vybavenou kuchyňku včetně lednice, mikrovlnné trouby a kávovaru. Samozřejmostí je ložní prádlo a ručníky, v ceně je dále zahrnuto po užívání lehátek a slunečníků u bazénku. K vybavení patří fén, SAT-TV a telefon, vlastní parkovací místo, velká terasa s možností grilování na zahradě. Internet je možný za poplatek. Apartmán pro 4 osoby (cca 50 m2) se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím gaučem pro dvě osoby (součástí tohoto pokoje je kompletně vybavený kuchyňský kout) a ložnice s dalšími dvěma lůžky. Vlastní příslušenství. Apartmán pro 6 osob (cca 65 m2) má navíc další ložnici se dvěma lůžky, příslušenství má oddělené WC.

Pláž:

Upravená kamenitá pláž místy s drobnými kamínky je vzdálena asi 300 m.

Stravování:

Individuální, možnost dokoupení bufetové polopenze v sousedním hotelu SOL Umag.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Umag-Punta

Tipy pro správnou volbu:

- klimatizované apartmány - blízkost pláží i centra střediska - rodinná atmosféra

GPS:

45.44297,13.519047

Vybavení střediska:

V turistickém středisku Punta jsou obchody, bazény pro dospělé i děti, sportovní středisko, tenisové kurty, plážový volejbal, minigolf, diskotéka, restaurace, animační středisko, obchody se suvenýry, kadeřnický a kosmetický salon. V blízkosti je zastávka turistického vláčku a přístav pro menší lodě a plachetnice.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000