crosssearch

Nově zrenovované apartmány jsou ideální k prožití aktivní dovolené pro náročnější klienty. Toto místo je ideální pro plážové nadšence, vyhledávající krásné moře oceněné Modrou vlajkou.

Konečná cena za osobu od: 2 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nově zrenovované apartmány jsou ideální k prožití aktivní dovolené pro náročnější klienty. Toto místo je ideální pro plážové nadšence, vyhledávající krásné moře oceněné Modrou vlajkou.

Poloha

Apartmánový komplex se nachází v turistickém středisku Sol Stella Maris, 2 km od města Umag, cca 200 m od pláže.

Vybavení

Centrální recepce, trezor v recepci, směnárna, internetový koutek (za poplatek), několik restaurací, snack bary, pizzerie, venkovní bazén a dětský bazén se slanou vodou, bohatý animační a sportovní program, taneční večery, dětský klub (pro děti až do 17 let) dětské hřiště, stolní tenis (zdarma), tenisové kurty ITC (za poplatek), fotbalové hřiště, disco, parkoviště zdarma i hlídané za poplatek, supermarket a obchody v okolí.

Ubytování

Všechny apartmány s balkonem nebo terasou, vlastním sociálním zařízením jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV/SAT a telefonem, kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou a kávovarem. Apt. 3+2 - ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby. Apt.4+2 - dvě ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

Umělá zátoka s oblázkovou pláží a pozvolným vtupem do vody je cca 200 m od apartmánů. V blízkosti jsou upravená betonová plata a travnaté plochy na slunění. Laguna byla několikrát oceněna Modrou vlajkou za čistotu moře.

Autobusová doprava

nástupní místa: Benešov, Brno, České Budějovice, Dobříš, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chrudim, Jihlava, Kladno, Liberec, Litomyšl, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Příbram, Svitavy, Šumperk, Tábor, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zábřeh, Zlín, Znojmo.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000