crosssearch

Moderní prázdninový resort se soukromou pláží. Široká nabídka sportu a zábavy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderní prázdninový resort se soukromou pláží. Široká nabídka sportu a zábavy.

Poloha

komplex leží u pláže a golfového hřiště. Centrum Savudrija cca 1 km.

Vybavení

prázdninový komplex se 180 apartmány na ploše 140.000 m2. Park, restaurace á-la-carte, kavárna. Bazénová část s poolbarem, lehátková křesla a slunečníky v ceně.

Ubytování

všechny apartmány s telefonem, sat. TV, sprchou, WC, klimatizací a balkónem nebo terasou. Kuchyňský kout s el. sporákem, chladničkou a kávovarem.

Dvoupokojové apartmány Skiper Junior (F4F): NNN, cca 40 m2, obývací ložnice s rozkládací pohovkou, 1 dvoulůžkový pokoj a zařízená terasa směrem k moři.

Luxusní dvoupokojové apartmány Skiper Superior (F4J): NNNNN, cca 83 m2, obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (dobře vybavená kuchyně), 1 dvoulůžkový pokoj. Zařízená terasa, strana k moři.

Třípokojové apartmány Skiper Family (F6G): NNN, cca 75 m2, obývací ložnice s rozkládací pohovkou. V 1. patře přes točité schodiště: 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky, 2 koupelny se sprchou, WC. Zařízený balkón nebo terasa.

Luxusní třípokojové apartmány Skiper Imperial (F6H): NNNN, cca 105 m2, obývací ložnice s rozkl. pohovkou pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky. Zařízená terasa, strana k moři.

Stravování

bez stravy. Na místě lze dokoupit snídaně a polopenzi.

Sport/aktivity

za poplatek ve sportovním centru: 4 tenisové kurty (Green Set), víceúčelové hřiště na fotbal a basketbal, hřiště na plážový volejbal a posilovna. Pro hosty apartmánů typu Skiper Superior a Skiper Imperial jsou sportovní zařízení v ceně. Vedle areálu se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště - pro hosty sleva na green-fee.

Děti

skiper Miniland o rozloze 4000 m2 nabízí malým hostům dětské hřiště a cca 120 m2 dětský bazén. Za poplatek: miniklub (od 4 let) v hlavní sezóně. Dětská postýlka: cca 5 €/noc. Platba na místě. Rezervace v CK

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000