crosssearch

Apartmány Polynesia se nachází v turistickém letovisku Katoro přímo na pláži, v jednom z nejkrásnějších míst Istrijského poloostrova, ve vzdálenosti přibližně 3 km od města Umag. V hotelu je k dispozici restaurace, pizzerie u bazénu, rychlé občerstvení, snack bar na pláži,...

Konečná cena za osobu od: 2 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmány Polynesia se nachází v turistickém letovisku Katoro přímo na pláži, v jednom z nejkrásnějších míst Istrijského poloostrova, ve vzdálenosti přibližně 3 km od města Umag. V hotelu je k dispozici restaurace, pizzerie u bazénu, rychlé občerstvení, snack bar na pláži, obchody, venkovní bazén pro dospělé i děti, lehátka u bazénu zdarma, Wi-Fi na recepci (za poplatek), parkoviště.

Ubytování: Všechny apartmány jsou s vlastním příslušenstvím, koupelnou, telefonem, TV, terasou nebo balkonem, dětská postýlka (pro děti do 2,99 let) zdarma. Popis apartmánů: typ S3 - pokoj se 2 lůžky a gaučem pro 1 osobu, vybavená kuchyně, koupelna, TV, telefon, terasa nebo balkon, typ A3 - ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s 1 lůžkem (gauč), vybavená kuchyně, koupelna, TV, telefon, terasa s krbem nebo balkon, typ A4 - ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj se 2 lůžky (gauč), vybavená kuchyně, koupelna, TV, telefon, terasa s krbem nebo balkon, typ A5 - ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj se 3 lůžky (gauč), vybavená kuchyně, koupelna, TV, telefon, terasa s krbem nebo balkon.

Stravování: Vlastní, možnost dokoupení polopenze formou švédských stolů v restauraci.

Pláž: Přírodní pláž nebo upravená plata v blízkosti apartmánů.

V blízkosti jsou k dispozici vodní sporty, tenisové kurty, tenisová škola, plážový volejbal, půjčovna kol, stolní tenis, jezdecké centrum. Animační programy, mini club pro děti, večerní zábava s živou hudbou, tématické večery, denní sportovní aktivity. Poznámka: v letovisku Katoro se nachází ještě apartmány Sol Katoro****, které jsou po renovaci a cena je vyšší o 40-50%.

Přednosti: Blízko pláže v jednom z nejkrásnějších míst Istrijského poloostrova, bazén, možnost sportovního vyžití, možnost dokoupení polopenze, snack bar, parkování, Wi-Fi.

Doprava: Odjezd autobusů vždy v pátek, návrat v neděli.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 147 termínů

Celkem 147 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000