crosssearch

Maják Savudrija

Chorvatsko, Istrie - Umag

Maják Savudrija byl postaven v roce 1818 a je nejstarším majákem na Jadranu. Je také nejsevernějším chorvatským majákem, nachází se přímo u slovinských hranic a pouhých 56 km jižně od italského města Terst. Nejbližší turistické centrum a známá lokalita pro milovníky tenisu je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Maják Savudrija byl postaven v roce 1818 a je nejstarším majákem na Jadranu. Je také nejsevernějším chorvatským majákem, nachází se přímo u slovinských hranic a pouhých 56 km jižně od italského města Terst. Nejbližší turistické centrum a známá lokalita pro milovníky tenisu je Umag, který se nachází ve vzdálenosti asi 9 km.

Vybavení

26 metrů vysoká věž majáku nabízí nádherný výhled. K dispozici je zde jeden 4-lůžkový apartmán, dále je zde oplocená zahrada se středomořskou vegetací charakteristickou pro tuto zelenou část Istrie. Strážce bydlí v majáku.

Ubytování

Nabízíme Vám ubytování ve 4-lůžkovém apartmánu typu TRILO s příslušenstvím. Bližší popis naleznete níže, v popisu ubytovací jednotky.

Kapacita

4-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 4

Stravování

Vlastní. V letovisku mnoho obchodů s potravinami. Doporučujeme návštěvu místních restaurací.

Sport

Windsurfing a jiné vodní sporty, potápění, v blízkosti majáku se nacházejí restaurace. V letovisku kavárny, restaurace, obchody, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba.

Pláž

Kamenitá: vzdálená asi 30 m od majáku.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000