crosssearch

Útulná depandance Park se nachází vedle hotelu Sol Umag. Je obklopená zelení, což ocení zejména milovníci přírody a rodiny s dětmi. Ve vzdálenosti pouhý 1 km se nalézá centrum letoviska Umag, které mimo jiné nabízí hojné společnské vyžití. Ideální polohu depandance umocňuje...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Útulná depandance Park se nachází vedle hotelu Sol Umag. Je obklopená zelení, což ocení zejména milovníci přírody a rodiny s dětmi. Ve vzdálenosti pouhý 1 km se nalézá centrum letoviska Umag, které mimo jiné nabízí hojné společnské vyžití. Ideální polohu depandance umocňuje také malá vzdálenost k pohádkově krásné a čisté pláži, která je lemována azurovým mořem.

Vybavení

Je zde kavárna, restaurace, obchod, směnárna, internet, sejf, vnitřní bazén (v hl. sezóně uzavřený), venkovní bazén a dětský bazén. Máte také možnost parkování před hotelem Sol Umag.

Ubytování

Čeká Vás příjemné ubytování, odpovídající evropskému standardu ve své kategorii. Nabízíme Vám možnost ubytování v jednolůžkových či dvoulůžkových pokojích s balkonem, s možností přistýlky, bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky

Kapacita

1-lůžkový pokoj: 20
2-lůžkový pokoj: 50
Přistýlka: 50
Celkem osob: 170

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. Stravování probíhá v centrální restauraci hotelu Sol Umag.

Sport

Plážový volejbal, tenis, mini golf, bowling, stolní tenis, vodní sporty, animační programy pro děti i dospělé, součástí hotelu nové wellness centrum - 3 druhy saun, whirlpool s vodopády a podvodní masáží, relaxační místnost, solárium.

Pláž

Kamenitá: vzdálená asi 100 m, s betonovými plochami na opalování, na pláži jsou sprchy a bar.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000