crosssearch

Depandance Belvedere

Chorvatsko, Istrie - Umag

Depandance Belvedere (jedná se o depandance hotelu Sipar) se nachází pouze asi 50 m od oblázkové-skalnaté-betonové pláže a asi 1,5 km od centra Umagu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Depandance Belvedere (jedná se o depandance hotelu Sipar) se nachází pouze asi 50 m od oblázkové-skalnaté-betonové pláže a asi 1,5 km od centra Umagu. Leží obklopená zelení, v turistickém středisku Punta, kde můžete využívat další služby. V oblíbeném letovisku Umag, naleznete restaurace a společenské vyžití.

Vybavení

Restaurace, bar. Sportovní možnosti v okolí - tenis, vodní sporty, plážový volejbal, cykloturistika. Turistické středisko Punta nabízí restauraci, bar, obchod a další služby.

Ubytování

Depandace Belvedere nabízí jednoduché ubytování v dvoulůžkových pokojích s balkonem s výhledem na moře anebo piniový lesík, vlastní soc. zařízení. Možnost přistýlky nebo jednolůžkového pokoje. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Polopenze.

Sport

Tenis, vodní sporty, plážový volejbal, cykloturistika. Kulturní vyžití nabízí centrum města Umag.

Tipy

Městské muzeum Umag: zdejší úžasná archeologická sbírka pozůstatků a nálezů z různých lokalit Vás zcela určitě ohromí. Wellness Centrum: nezapomenutelnou relaxaci nabízí Wellness Centrum, které se nachází v hotelu Sol Umag. Je zde možnost 1 až 7-denních lázeňských programů různého druhu, které jistě stojí za to vyzkoušet. Piran: město ležící na polostrově je snad nejpřitažlivějším a nejzajímavějším přímořským městem Slovinska. Nadchne Vás svou architekturou v benátském stylu, procházka po městských hradbách nabízí překrásný výhled na Jadran.

Pláž

Oblázková, skalnatá a betonová: vzdálená asi 50 m

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000