crosssearch

Bungalovy Savudrija se rozprostírají na areálu o rozloze asi 1 800 m2 s množstvím zeleně i dostatkem stínu tak přepotřebného v horkých letních dnech. Jedná se o klidné místo, vzdálené asi 1 km od Savudrije a asi 8 km od Umagu. Doporučujeme pro klidnou dovolenou v krásném...

Konečná cena za osobu od: 8 350 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Bungalovy Savudrija se rozprostírají na areálu o rozloze asi 1 800 m2 s množstvím zeleně i dostatkem stínu tak přepotřebného v horkých letních dnech. Jedná se o klidné místo, vzdálené asi 1 km od Savudrije a asi 8 km od Umagu. Doporučujeme pro klidnou dovolenou v krásném přírodním prostředí.

Vybavení

Moderně vybavené bungalovy, v areálu se nachází restaurace a dětský park s trampolínou, houpačkami, skluzavkami a pískovištěm.

Ubytování

Bungalovy Savudrija nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 4 a 5-lůžkových bungalovech. Bungalovy jsou vybavené moderním nábytkem, klimatizací, TV/SAT, soc. zařízením a terasou s posezením. Bližší popis naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

BGW 4:
Obsazenost 2-4 osoby, asi 34 m2, ložnice s dvoulůžkem a jednolůžkem, obývací místnost s lůžkem pro 1 osobu a kuchyňským koutem, soc. zařízení. Apartmán je vybaven klimatizací, TV/SAT a terasou s posezením.

BGW 5 P:
Obsazenost 3-5 osob, asi 40 m2, ložnice s dvoulůžkem, ložnice s palandou, obývací místnost s lůžkem pro 1 osobu a kuchyňským koutem, soc. zařízení. Apartmán je vybaven klimatizací, TV/SAT a terasou s posezením.

BGW 5:
Obsazenost 3-5 osob, asi 42 m2, dvě dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s lůžkem pro 1 osobu a kuchyňským koutem, soc. zařízení. Apartmán je vybaven klimatizací, TV/SAT a terasou s posezením.

Stravování

Vlastní.

Sport

Jízda na kole, jogging, fotbal, házená, plavání, surfování, vyhlídkové lety. V areálu je restaurace. Pro děti: dětský park s trampolínou, houpačkami, skluzavkami a pískovištěm.

Tipy

Wellness Centrum v Umagu: nezapomenutelnou relaxaci nabízí Wellness Centrum, které se nachází v hotelu Sol Umag. Je zde možnost 1 až 7-denních lázeňských programů různého druhu, které jistě stojí za to vyzkoušet. Aquarium Poreč: skládá se z 25 akvárií, které Vám umožňují blíže poznat flóru a faunu Jaderského moře. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: vzdálená asi 100 m od areálu.
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000