crosssearch

Nově renovované Apartmány Sol Katoro jsou situovány uprostřed borového háje, asi 3 km severně od městečka Umag. S centrem města je středisko spojeno turistickým vláčkem.

Konečná cena za osobu od: 3 446 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmány Sol Katoro

Nově renovované apartmány jsou situovány uprostřed borového háje, asi 3 km severně od městečka Umag. S centrem města je středisko spojeno turistickým vláčkem.

Vybavení areálu:

Centrální recepce se směnárnou, restaurace, kavárna. Ve středisku Katoro je dále supermarket, obchod se suvenýry, novinové stánky, lékař, bazén se sladkou vodou včetně dětského bazénku, tobogán. Další bazén se sladkou vodou je přímo u pláže. Parkování je možné přímo u apartmánů. Možnost pobytu psa za poplatek (platí se na místě). Internetový koutek na recepci. Nově možnost pronájmu elektrického nebo mechanického kola (automat s několika stanovišti v okolí Umagu).

Sport a zábava:

Tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, půjčovna kol, tobogán. Taneční terasy a nedaleko diskotéka.

Pláž:

Rozsáhlá přírodní kamenitá pláž včetně uměle vytvořených betonových ploch na slunění se nachází ve vzdálenosti 100500 metrů od apartmánů. Dno je místy písčité a mírně se svažující do moře. Pláž je nově upravena a vylepšena.

Stravování:

Individuální, možnost dokoupení bufetové polopenze v centrální restauraci střediska.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Umag - Polynesia

Vybavení apartmánů:

Všechny apartmány jsou vybaveny lůžkovinami a základním nádobím na vaření, mají vlastní příslušenství, balkon nebo terasu.Apartmány Sol Katoro pro 4 - 5 osob jsou zcela nově renovované, vybavené klimatizací, novým nábytkem, mají nové koupelny. Mají ložnici a denní pokoj, oproti standardním apartmánům Polynesia jsou vybavené LCD-TV, kávovarem, mikrovlnnou troubou, sejfem, jsou umístěné blíže k moři.

Tipy pro správnou volbu:

- kvalitní zázemí služeb - programy pro děti - bazény se sladkou vodou - nově renovované apartmány

GPS:

45.465925,13.513248

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000