crosssearch

Apartmány Banko

Chorvatsko, Istrie - Umag

Apartmány Banko se nachází v středisku Punta asi 500 m od od centra malebného letoviska Umag, nabízejícího bohaté kulturně-společenské vyžití.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Apartmány Banko se nachází v středisku Punta asi 500 m od od centra malebného letoviska Umag, nabízejícího bohaté kulturně-společenské vyžití. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje neopakovatelné koupání.

Vybavení

Standardně zařízené apartmány, možnost parkování před domem.

Ubytování

Apartmány Banko nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 4-lůžkových apartmánech typu BILO s vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací, TV/SAT, soc. zařízením a balkonem nebo terasou. Většina apartmánů je s přímým nebo bočním výhledem na moře. Bližší popis apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

BILO 4:
Obsazenost 4 osoby, asi 50 m2, dvoulůžková ložnice a obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a s kuchyňským koutem, klimatizace, TV/SAT, soc. zařízení, balkon nebo terasa. Většina apartmánů je s přímým nebo bočním výhledem na moře.

Stravování

Vlastní, možnost využití nabídky místních restaurací.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů, tenisový klub. V Umagu kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba.

Tipy

Městské muzeum Umag: zdejší úžasná archeologická sbírka pozůstatků a nálezů z různých lokalit Vás zcela určitě ohromí. Wellness Centrum: nezapomenutelnou relaxaci nabízí Wellness Centrum, které se nachází v hotelu Sol Umag. Je zde možnost 1 až 7-denních lázeňských programů různého druhu, které jistě stojí za to vyzkoušet. Piran: město ležící na polostrově je snad nejpřitažlivějším a nejzajímavějším přímořským městem Slovinska. Nadchne Vás svou architekturou v benátském stylu, procházka po městských hradbách nabízí překrásný výhled na Jadran.

Pláž

Betonová: asi 200 m od vily. 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000