crosssearch

Kompletně vybavené středisko s bazénem s mořskou vodou, tobogánem, dětským bazénkem. Dále je zde centrální restaurace, snack bar s terasou, TV sál, dva bary na pláži, kavárna, dětské hřiště, supermarket, kadeřník, ambulance, sejf na recepci, možnost pronajmutí slunečníků a...

Konečná cena za osobu od: 11 894 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

3 km severně od centra městečka.

Vybavení střediska:

Kompletně vybavené středisko s bazénem s mořskou vodou, tobogánem, dětským bazénkem. Dále je zde centrální restaurace, snack bar s terasou, TV sál, dva bary na pláži, kavárna, dětské hřiště, supermarket, kadeřník, ambulance, sejf na recepci, možnost pronajmutí slunečníků a lehátek na pláži. WI-FI ve středisku k dispozici zdarma.

Sport a zábava:

Tenis, stolní tenis, plážový volejbal, mini golf, pronájem kol a potřeb pro vodní sporty, animace, hudba na terase.

Pláž:

Přírodní kamenitá pláž je vzdálena 300500 m od apartmánů.

Stravování:

Bufetová polopenze.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Rovinj

Pokoje:

Nově renovované dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím (některé s možností přistýlky) jsou klimatizované, mají SAT-TV, telefon, sejf, malou kuchyňku vybavenou mikrovlnnou troubou, kávovarem a chladničkou, balkon nebo terasu. Pokoje jsou v přízemí i v patře.

Tipy pro správnou volbu:

- dobře vybavené renovované středisko - vhodné pro rodiny s dětmi - klimatizace

GPS:

45.100514,13.62368

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000