crosssearch

Kompletně vybavené středisko leží přímo na pláži asi 3 km jižně od centra Rovinje zastíněné borovicemi a olivami.

Konečná cena za osobu od: 6 230 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Kompletně vybavené středisko leží přímo na pláži asi 3 km jižně od centra Rovinje zastíněné borovicemi a olivami.

Vybavení:

Restaurace, pizzerie, bary, internetový koutek, parkoviště, dětská hřiště, ambulance, obchody, venkovní bazény s mořskou vodou, tobogán. WI-FI na recepci zdarma.

Sport a zábava:

Tenis, různá hřiště, stolní tenis, mini golf, potápění včetně výuky, vodní sporty, celodenní programy pro děti i dospělé, mini klub pro děti, pronájem kol a člunů, videohry, trampolína.

Pláž:

Pláž oceněná Modrou vlajkou je většinou skalnatá, místy s oblázkovými vstupy, travnaté plochy střídají betonová plata na opalování a mola s žebříky do vody, k dispozici jsou lehátka za poplatek. Vzdálenost od objektů 100 300 metrů.

Stravování:

Apartmány jsou bez stravování s možností dokoupení bufetové polopenze.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Rovinj

Vybavení apartmánů:

Apartmány jsou v přízemí i v patře. Všechny apartmány mají kuchyňský kout se základním vybavením na vaření, chladničku, SAT-TV, telefon, terasu.Studio pro 2-3 osoby (cca 30 m2) má jednu místnost se dvěma lůžky a gaučem nebo rozkládacím křeslem.Apartmán pro 4 osoby (cca 33 m2) má jednu dvoulůžkovou ložnici a denní pokoj s rozkládacím gaučem pro další dvě osoby.Apartmán pro 5 osob (cca 40 m2) má dvě ložnice (buď 2 x dvoulůžkovou nebo dvoulůžkovou a jednolůžkovou), v denním pokoji rozkládací křeslo nebo gauč.

Tipy pro správnou volbu:

- bohaté sportovní možnosti - renovované bungalovy - vhodné pro rodiny s dětmi

GPS:

45.061639,13.669353

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000