crosssearch

Pěkné, renovované a klimatizované apartmány s novým nábytkem jsou vybavené satelitní TV a telefonem. Všechny apartmány mají vybavení na základní vaření, vlastní příslušenství, kuchyňku s chladničkou, terasu nebo balkon k posezení.Studio pro 3 osoby se skládá z denní místnosti...

Konečná cena za osobu od: 8 822 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Komplex se nachází asi 3 km severně od centra městečka Rovinj.

Vybavení apartmánů:

Pěkné, renovované a klimatizované apartmány s novým nábytkem jsou vybavené satelitní TV a telefonem. Všechny apartmány mají vybavení na základní vaření, vlastní příslušenství, kuchyňku s chladničkou, terasu nebo balkon k posezení.Studio pro 3 osoby se skládá z denní místnosti s manželským lůžkem a rozkládacím křeslem.Apartmán pro 3-4 osoby se skládá z ložnice se dvěma lůžky a denního pokoje s dalším jedním až dvěma lůžky (rozkládací gauč).Apartmán pro 5-6 osob má dvě ložnice (každá má dvě lůžka), denní pokoj s jedním až dvěma lůžky (rozkládací gauč), kuchyňský kout (na vyžádání).

Sport a zábava:

Tenis, stolní tenis, plážový volejbal, mini golf, pronájem kol a potřeb pro vodní sporty, animace, hudba na terase.

Pláž:

Přírodní kamenitá pláž je vzdálena 300-500 metrů.

Stravování:

Individuální, na místě možnost dokoupení bufetové polopenze.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Rovinj

Tipy pro správnou volbu:

- dobře vybavené renovované středisko - vhodné pro rodiny s dětmi - klimatizace

GPS:

45.100514,13.62368

Vybavení střediska:

Kompletně vybavené středisko s bazénem s mořskou vodou, tobogánem, dětským bazénkem. Dále je zde centrální restaurace, snack bar s terasou na večerní animaci, TV sál, dva bary na pláži, kavárna, dětské hřiště, supermarket, možnost masáží, kadeřník, ambulance, sejf na recepci, možnost pronajmutí lehátek a slunečníků na pláži. WI-FI ve středisku k dispozici zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000