crosssearch

Villa Nela se nachází na pěkném místě, asi 150 m od moře. Rabac je nejvýznamnější turistické středisko na jihovýchodním pobřeží Istrie.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Nela se nachází na pěkném místě, asi 150 m od moře. Rabac je nejvýznamnější turistické středisko na jihovýchodním pobřeží Istrie. Nachází se v v krásné zátoce poblíž města Labin. Pláže, malé zátoky a bujná středomořská vegetace jsou to, co dělá Rabac atraktivní letní destinací pro dovolenou. Rabac je hrdý na to, že obdržel modrou vlajku (mezinárodní ocenění za ekologickou kvalitu a standardy), a můžete si být jisti, že moře je jedním z nejčistších v Evropě. Je tu mnoho restaurací, které nabízejí chutné pokrmy místní kuchyně.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány, možnost parkování u domu. Asi 100 m od domu je restaurace a obchod.

Ubytování

Villa Nela nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 4-lůžkových apartmánech typu TRILO s vybaveným kuchyňským koutem a jídelnou, soc. zařízením. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

TRILO 4:
Obsazenost 3-4 osoby, asi 45 m2, dvě dvoulůžkové ložnice a místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme návštěvu místních restaurací a ochutnání lahodných středomořských specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty. V Pule kulturní vyžití, kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba.

Tipy

Rabac: je velkým sportovním centrem a hojně navštěvovaným letoviskem na východním pobřeží Istrie, ležícím v krásné zátoce pod městečkem Labin. Nabízí možnost výletů lodí na ostrovy Cres, Krk a Rab. Pula: největší město Istrie s antickými památkami, jejichž dominantou je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Brijunské ostrovy: národní park, který je tvořen 2 velkými a 13 malými ostrůvky. Nachází se zde jedno z nejstarších golfových hřišť.

Pláž

Oblázkově-kamenistá: asi 150 m od vily.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000