crosssearch

Villa Maria de luxe

Chorvatsko, Istrie - Rabac

Ostrov Vir je je jedním ze 300 ostrůvku v oblasti Zadar. S pevninou je spojen mostem Privlački. Od Zadaru je vzdálený 26 km. Členité pobřeží ostrova nabízí mnoho krásných čístých písčitých a oblázkových pláží. V blízkosti pláže se nacházejí borové lesy, voda je křišťálově...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-lůžkový apartmán: 2

3-lůžkový apartmán: 2

4-lůžkový apartmán: 8

Celkem osob: 42

Poloha:

Ostrov Vir je je jedním ze 300 ostrůvku v oblasti Zadar. S pevninou je spojen mostem Privlački. Od Zadaru je vzdálený 26 km. Členité pobřeží ostrova nabízí mnoho krásných čístých písčitých a oblázkových pláží. V blízkosti pláže se nacházejí borové lesy, voda je křišťálově čistá, tento ostrov je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Vzhledem ke své poloze na chorvatském Jadranu je Vir ideálním výchozím bodem pro výlety do okolních národních  parků - Paklenica, Kornati, Krka a Plitvická jezera.

Turistická nabídka ostrova Vir je založena výhradně na soukromém ubytování. Jedním z nich je i rodinná Villa Maria de luxe, nacházející se přímo u krásné oblázkové pláže. Vir není místem velkých hotelů. Můžete zde najít restaurace a bary se stinnými terasami, taverny, plážové bary, noční kluby a mnoho dalších služeb.

Vybavení:

Venku před domem se nachází letní kuchyně s posezením (stoly, židle a slunečníky), kde si hosté mohou připravit jídlo na 2 grilech a večeřet venku na pláži. Parkování je možné zdarma, přímo u villy (celkem 14 míst). Klienti mohou rovněž zdarma využívat lehátka náležející k ville a nosit si je i na pláž.

Ubytování:

Villa Maria de luxe nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve dvou až čtyřlůžkových apartmánech typu MONO a BILO - provedení standard, comfort, nebo luxus. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení, klimatizace (větrák), TV/SAT a Wi-Fi internet. Většina apartmánů má terasu s přímým nebo bočním pohledem na moře. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní. Vřele také doporučujeme využití letní kuchyně s grilem přímo před villou, nebo ochutnání místních specialit v blízkých restauracích.

Sport:

Na pláži přímo před villou Maria je možný pronájem šlapadel, kajaků a vodních skútrů. Lze si vypůjčit i jízdní kola, koloběžky, nebo čtyřkolky. Majitelé Vám pomohou zprostředkovat výlety lodí po celém ostrově Vir, na okolní ostrovy, nebo do blízkých národních parků. Mezi návštěvníky bývá často vyhledávané společné rybaření s místními rybáři, kdy Vás nechají ulovit si vlastní rybu. Nezapomenutelný zážitek nabízí i velmi oblíbené potápění.

Přímořská promenáda "Lungo mare" láká svými bary, restauracemi a hospůdkami.

Na některých pláží můžete vyzkoušet, zejména v zátoce Sapavac, v blízkosti benátské pevnosti - Kaštelina, peloidní bláto, které má léčebné účinky, zejména se používá k léčbě revmatických onemocnění.

Tipy:

Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Zadar: ,,malý chorvatský Řím" - i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Pláž:

Oblázková (drobné oblázky a kamínky): přímo u vily. Pozvolný vstup do moře, velmi vhodná pro děti.

Moře:

asi 20 m od vily.

Moře:

asi 20

Centrum:

asi 2 000

Další:

Přistýlka pouze na vyžádání (za poplatek 2 990 Kč/týden).

MONO 2:

Obsazenost 2 osoby, jedna místnost s kuch. koutem a 2 lůžky, větrák, Wi-Fi internet, soc. zařízení.

MONO 2 LUX:

Obsazenost 2 osoby, jedna místnost s dvoulůžkem a obývací částí, klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení, kuchyňský kout je umístěn venku na prostorné terase s nádherným výhledem na pláž. Apartmán se nachází v 1. nebo 2. patře.

MONO 3:

Obsazenost 3 osoby, jedna místnost s dvoulůžkem a 1 lůžkem, kuchyňský kout, klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení, terasa s přímým pohledem na pláž. Apartmán se nachází v přízemí.

MONO 4:

Obsazenost 4 osoby, jedna místnost s dvoulůžkem a 2 lůžky, kuchyňský kout, klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení. Apartmán se nachází v 2. patře, nemá vlastní balkon, ale z okna je výhled na moře i pláž.

MONO 4 LUX:

Obsazenost 4 osoby, jedna místnost s dvoulůžkem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby a obývací částí, klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení, kuchyňský kout je umístěn venku na prostorné terase s nádherným výhledem na pláž. Apartmán se nachází v 1. patře.

BILO 3:

Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj, místnost s kuchyňským koutem a dalším lůžkem, klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení, malá terasa s výhledem na pláž. Apartmán se nachází v 1. patře.

BILO 4:

Obsazenost 4 osoby, pokoj se 2 oddělenými lůžky, denní místnost s dvoulůžkem a kuchyňkou, klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení. Apartmán se nachází v 2. patře, nemá vlastní balkon, ale z okna je výhled na moře i pláž.

BILO 4 C:

Obsazenost 4 osoby, pokoj s dvoulůžkem, denní místnost s dvoulůžkem a kuchyňkou, klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení, malá terasa s výhledem na pláž. Apartmán se nachází v 2. patře.

BILO 4 LUX:

Obsazenost 4 osoby, pokoj s dvoulůžkem, denní místnost s dvoulůžkem a kuchyňkou, klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení, terasa s výhledem na pláž. Jeden apartmán se nachází v přízemí (má vířivou vanu), druhý v 2. patře (má všechna 4 lůžka v jedné místnosti, k tomu navíc prostornější terasu s posezením a krásným výhledem na moře).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000