crosssearch

Renovované hotely jsou umístěny vedle sebe, obklopeny upravenou zelení a bazény, asi 800 metrů od centra.

Konečná cena za osobu od: 2 419 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Renovované hotely jsou umístěny vedle sebe, obklopeny upravenou zelení a bazény, asi 800 metrů od centra.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, mají vlastní příslušenství, fén, telefon, SAT-TV, sejf. Některé pokoje mají balkon, případně jsou situovány na mořskou stranu. Pokoje bez balkonu na park jsou obráceny na příjezdovou komunikaci k hotelu. Pokoje v hotelu Narcis jsou klimatizované. Na vyžádání lze zajistit pokoje typu 2+2 (palanda vhodná pro děti).

Vybavení Hotelu

Každý hotel má svou vlastní recepci, restauraci a výtah, internet za poplatek.. Dále je k dispozici aperitiv bar, kavárna, kadeřnictví, kosmetický salon, cukrárna, kongresový sál, prodejna suvenýrů, supermarket, vnitřní i venkovní bazén se sladkou vodou. Zdarma k dispozici lehátka u bazénu a dětský klub pro děti 6-12 let včetně malého občerstvení. V hotelu Narcis je kasino a ruleta. Na pláži je rozlehlá plážová restaurace a tobogán.

Pláž

Pěkná oblázková pláž je ve vzdálenosti 100-200 metrů od hotelů.

Strava

All inclusive v hotelu Narcis zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem včetně nápojů (nealkoholické nápoje, místní pivo a víno), odpolední svačinu, otevřený bar od 10 do 22 hod. (nealko, víno, místní destiláty). V ceně jsou animace, lehátka u bazénu, dětský klub, tenis, minigolf, fitness.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 526 termínů

Celkem 526 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000