crosssearch

Kemp Oliva se nachází na Istrijském poloostrově ve velmi dobře známém turistickém letovisku Rabac, které rok co rok přiláká nespočet návštěvníků díky kráse a kouzlu svého okolí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Kemp Oliva se nachází na Istrijském poloostrově ve velmi dobře známém turistickém letovisku Rabac, které rok co rok přiláká nespočet návštěvníků díky kráse a kouzlu svého okolí. Průzračné křišťálově čisté moře lemující rozlehlé pláže poseté bílými oblázky, bohatá barvami hýřící květena a kvalitní společenské vyžití - to a mnohem víc nabízí Rabac svým návštěvníkům. Není divu, že je toto letovisko známé také pod názvem ,,perla Kvarnerské zátoky". I poloha samotného kempu je ideální. Kemp leží v klidné zátoce zvané Maslinica a obklopuje jej bujná vegetace fíkovníků a olivovníků, která v až příliš horkých dnech zajišťuje tolik vytoužený stín. Mobilhomy, které vám kemp nabízí, jsou situovány v blízkosti pláže vedoucí k pěkné pobřežní promenádě, která směřuje přímo do centra Rabacu.

Vybavení

Recepce se směnárnou, restaurace, dětské hřiště, parkoviště, v blízkosti supermarket a obchůdky. Klienti mohou využívat bazén v hotelech Mimosa/Hedera/Narcis.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v nových moderně vybavených mobilhomech pro 4-5 osob o rozloze cca 25 m2. Každý mobilhome má obývací pokoj s kuchyňským koutem, gaučem a doplňujícím lůžkem, dvoulůžkový pokoj, TV/SAT, sprchový kout, WC a terasu.

M.HOME2:
Obsazenost 2 osoby, mobilhome pro 2 osoby s polopenzí, 2-lůžkový pokoj, sprcha, WC, klimatizace.

M.HOME3:
Obsazenost 3 osoby, mobilhome pro 3 osoby s polopenzí, 3-lůžkový pokoj, sprcha, WC, klimatizace.

M.HOME 4:
Obsazenost 4 osoby, mobilhome pro 4 osoby s polopenzí, 4-lůžkový pokoj, sprcha, WC, klimatizace.

M.HOME 5:
Obsazenost 5 osob, mobilhome pro 5 osob,o rozloze 19-24 m2, dva 2-lůžkové pokoje a 1 přistýlka, obývací místnost s kuch. koutem, jídelnou, gaučem. Lednička, elektrický sporák, TV/SAT, sprcha, WC, klimatizace, internet.

MH LUXE 5:
Obsazenost 5 osob, mobilhome DE LUXE pro 5 osob, o rozloze 32 m2, dva 2-lůžkové pokoje, obývací místnost s kuch. koutem a 5. lůžko. Lednička, kávovar, TV/SAT, 2 x sprcha, WC, klimatizace, internet.
Stravování:
Vlastní. Vřele doporučujeme návštěvu místních restaurací.

Sport

Potápění, půjčovna lodí, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, basketbal, handbal, volejbal, večery s živou hudbou na terase. Klienti také mohou využívat bazén v hotelech Mimosa/Hedera/Narcis. Letovisko je bohaté na společenské vyžití.

Tipy

Pula: největší město Istrie s antickými památkami, jejichž dominantou je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Brijunské ostrovy: národní park, který je tvořen 2 velkými a 13 malými ostrůvky. Nachází se zde jedno z nejstarších golfových hřišť.

Pláž

Oblázková: asi 10 m od mobilhomů, s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je bar, sprchy a také možnost zapůjčení lehátek a slunečníků (za poplatek).

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000