crosssearch

Villa Slavica

Chorvatsko, Istrie - Pula

Villa Slavica leží v atraktivním letovisku Pula, asi 500 m od centra. Pula je vyhledávaná pro svou krásu a historické památky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:
4-lůžkový apartmán: 2
Přistýlka: 2
Celkem osob: 10

Poloha:
Villa Slavica leží v atraktivním letovisku Pula, asi 500 m od centra. Pula je vyhledávaná pro svou krásu a historické památky. Je zde postaven amfiteátr z I. století, který se ve večerních hodinách mění v dějiště pozoruhodných představení. Turisté mohou zavítat do největšího námořního přístaviště na Istrii, kde jsou různé obchůdky, kavárničky a v sezoně zde hraje chorvatská lidová hudba.

Vybavení:
Standardně zařízené apartmány, možnost parkování. Asi 100 m od domu je restaurace a obchod.

Ubytování:
Villa Slavica nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 4-lůžkových apartmánech typu TRILO s možností jedné přistýlky. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování:
Vlastní. Možnost využití nabídky místních kulinářských specialit.

Sport:
Plážové a vodní sporty. V hlavní sezóně se naskýtá možnost poslechu chorvatské hudby. Bohaté kulturně-společenské vyžití. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, dětské hřiště, vodní atrakce, in-line bruslení.

Tipy:
Římský amfiteátr: dominantou Puly je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Mys Kamenjak: chráněná krajinná oblast na jihu Istrie nabízí členité pobřeží se spoustou zajímavých pláží, terénní trasy pro čtyřkolky i kola, občerstvení v Safari nebo Dog´s baru.

Pláž:
Oblázkově-kamenitá: asi 100 m od vily.

Moře:
asi 100 m od vily.

TRILO 4+1:
Obsazenost 4-5 osob, dvoulůžková ložnice, ložnice s 2 lůžky, obývací místnost s možností 1 přistýlky (gauč) a kuch. koutem, TV/SAT, kávovar, klimatizace, sociální zařízení.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000