crosssearch

Villa Ribarska Koliba

Chorvatsko, Istrie - Pula

Villa Ribarska Koliba má stoletou tradici a je v ní schováno zvláštní kouzlo Středozemního moře. Nachází se na pobřeží v nádherné zátoce Verudela, je obklopena borovým lesem a v blízkosti se nachází nautická a sportovní vybavení a veškerá turistická zařízení. Moře je od vily...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Ribarska Koliba má stoletou tradici a je v ní schováno zvláštní kouzlo Středozemního moře. Nachází se na pobřeží v nádherné zátoce Verudela, je obklopena borovým lesem a v blízkosti se nachází nautická a sportovní vybavení a veškerá turistická zařízení. Moře je od vily vzdáleno pouhých 200 m a nejbližší pláž jen 300 m. Centrum letoviska Pula se nachází ve vzdálenosti 2 km a autobusová zastávka leží 100 m od vily.

Vybavení

Moderně a kvalitně zařízené apartmány, celý objekt má 3 vchody s celkem 20 apartmány, soukromé parkoviště. Je zde také možnost připojení k internetu.

Ubytování

Villa Ribarska Koliba nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Je zde možnost ubytování ve 4 až 5-lůžkových apartmánech typu BILO, v 6-lůžkových apartmánech typu TRILO a v 8-lůžkových apartmánech typu QUADRI. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních restaurací.

Sport

Plážové a vodní sporty jsou pro toto místo samozřejmostí. V letovisku Vás čeká bohaté kulturně-společenské vyžití.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: asi 300 m od vily.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000