crosssearch

Villa Puntizela

Chorvatsko, Istrie - Pula

Villa Puntizela se nachází asi 5 km od největšího města Istrie Puly. Nabízí ubytování vhodné pro náročné klienty. Město je vyhledávané pro svou krásu a historické památky. Je zde postaven amfiteátr z I. století, který se ve večerních hodinách mění v dějiště pozoruhodných...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Puntizela se nachází asi 5 km od největšího města Istrie Puly. Nabízí ubytování vhodné pro náročné klienty. Město je vyhledávané pro svou krásu a historické památky. Je zde postaven amfiteátr z I. století, který se ve večerních hodinách mění v dějiště pozoruhodných představení. Turisté mohou zavítat do největšího námořního přístaviště na Istrii, kde jsou různé obchůdky, kavárničky a v sezoně zde hraje chorvatská lidová hudba.

Vybavení

Luxusně vybavené apartmány, venkovní bazén s lehátky, gril, možnost parkování na ulici před domem. Asi 400 m od domu je obchod a asi 500 m restaurace.

Ubytování

Villa Puntizela nabízí luxusní ubytování pro náročné klienty v 8-lůžkovém apartmánu typu PENTA s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, klimatizací, myčkou nádobí, mikrovlnní troubou, 2x soc. zařízením a balkonem nebo terasou. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Kapacita

8-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 8

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: asi 350 m od vily.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000