crosssearch

Villa Puh leží v atraktivním letovisku Pula, asi 2,5 km od centra.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Puh leží v atraktivním letovisku Pula, asi 2,5 km od centra. Pula je vyhledávaná pro svou krásu a historické památky. Je zde postaven amfiteátr z I. století, který se ve večerních hodinách mění v dějiště pozoruhodných představení. Turisté mohou zavítat do největšího námořního přístaviště na Istrii, kde jsou různé obchůdky, kavárničky a v sezoně zde hraje chorvatská lidová hudba.

Vybavení

Standardně zařízené apartmány, možnost parkování na ulici u domu. Asi 100 m od domu je obchod a asi 200 m restaurace.

Ubytování

Villa Puh nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 4-lůžkovém apartmánu typu QUADRI s možností dvou přistýlek, s vybaveným kuch. koutem, klimatizací (za poplatek), TV/SAT, soc. zařízením a terasou. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní. Možnost využití nabídky místních kulinářských specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty. V hlavní sezóně se naskýtá možnost poslechu chorvatské hudby. Bohaté kulturně-společenské vyžití. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, dětské hřiště, vodní atrakce, in-line bruslení.

Tipy

Římský amfiteátr: dominantou Puly je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Mys Kamenjak: chráněná krajinná oblast na jihu Istrie nabízí členité pobřeží se spoustou zajímavých pláží, terénní trasy pro čtyřkolky i kola, občerstvení v Safari nebo Dog´s baru.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: asi 1 000 m od vily, s betonovými plochami na opalování.

Moře

asi 700 m od vily.

QUADRI 4+2:
Obsazenost 4-6 osob, tři ložnice a místnost s kuch. koutem, TV/SAT, sociální zařízení, terasa. Možnost klimatizace.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000