crosssearch

Villa Miro se nachází asi 1 km od největšího města Istrie - Puly. Město je vyhledávané pro svou krásu a historické památky. Je zde postaven amfiteátr z I. století, který se ve večerních hodinách mění v dějiště pozoruhodných představení. Turisté mohou zavítat do největšího...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Miro se nachází asi 1 km od největšího města Istrie - Puly. Město je vyhledávané pro svou krásu a historické památky. Je zde postaven amfiteátr z I. století, který se ve večerních hodinách mění v dějiště pozoruhodných představení. Turisté mohou zavítat do největšího námořního přístaviště na Istrii, kde jsou různé obchůdky, kavárničky a v sezoně zde hraje chorvatská lidová hudba.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány, možnost parkování. Asi 300 m od domu je obchod.

Ubytování

Villa Miro nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 2 až 5-lůžkových apartmánech typu MONO a BILO s vybaveným kuchyňským koutem, soc. zařízením, kávovarem a možností klimatizace (za poplatek), některé s balkonem nebo terasou. Apartmán BILO 5 může mít navíc pračku. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Kapacita

2-lůžkový apartmán: 1
4-lůžkový apartmán: 2
5-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 15

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme návštěvu místních restaurací a ochutnání lahodných středomořských specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: v okolí naleznete spoustu různých pláží.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000