crosssearch

Villa Ljiljana

Chorvatsko, Istrie - Pula

Villa Ljiljana se nachází asi 2,5 km od centra největšího města Istrie Puly.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:
4-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 1

Poloha:
Villa Ljiljana se nachází asi 2,5 km od centra největšího města Istrie Puly. Město je vyhledávané pro svou krásu a historické památky. Je zde postaven amfiteátr z I. století, který se ve večerních hodinách mění v dějiště pozoruhodných představení. Turisté mohou zavítat do největšího námořního přístaviště na Istrii, kde jsou různé obchůdky, kavárničky a v sezoně zde hraje chorvatská lidová hudba.

Vybavení:
Standardně vybavený apartmán, možnost parkování. Asi 50 m od domu je restaurace a obchod.

Ubytování:
Villa Ljiljana nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 4-lůžkovém apartmánu typu BILO s vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací (za poplatek) a soc. zařízením. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování:
Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport:
Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba.

Tipy:
Římský amfiteátr: dominantou Puly je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Mys Kamenjak: chráněná krajinná oblast na jihu Istrie nabízí členité pobřeží se spoustou zajímavých pláží, terénní trasy pro čtyřkolky i kola, občerstvení v Safari nebo Dog´s baru.

Pláž:
Oblázkově-kamenistá: asi 1 000 m od vily, s betonovými plochami na opalování.

Moře:
asi 700 m od vily.

Další:
Možnost pobytu s domácím mazlíčkem (na vyžádání, za poplatek).

BILO 4:
Obsazenost 4 osoby, 4 lůžka (může být rozkládací gauč), jedna ložnice a místnost s kuch. koutem, soc. zařízení. Možnost klimatizace.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000