crosssearch

Villa Kuzma

Chorvatsko, Istrie - Pula

Villa Kuzma se nachází několik kilometrů od největšího města Istrie Puly. Město je vyhledávané pro svou krásu a historické památky. Je zde postaven amfiteátr z I. století, který se ve večerních hodinách mění v dějiště pozoruhodných představení. Turisté mohou zavítat do...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Kuzma se nachází několik kilometrů od největšího města Istrie Puly. Město je vyhledávané pro svou krásu a historické památky. Je zde postaven amfiteátr z I. století, který se ve večerních hodinách mění v dějiště pozoruhodných představení. Turisté mohou zavítat do největšího námořního přístaviště na Istrii, kde jsou různé obchůdky, kavárničky a v sezoně zde hraje chorvatská lidová hudba.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány, možnost parkování na ulici v blízkosti domu.

Ubytování

Villa Kuzma nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 4-lůžkových apartmánech typu BILO s vybaveným kuchyňským koutem a soc. zařízením. Většina apartmánů je s balkonem nebo terasou. Možnost klimatizace (na vyžádání, za poplatek). Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Kapacita

4-lůžkový apartmán: 4
Celkem osob: 16

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: asi 500 m od vily, s betonovými plochami na opalování.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000